Microinvest Форум Форуми Microinvest Форум
Microinvest Форум

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

ПРОБЛЕМ
Иди на страница Предишна  1, 2

Създайте нова тема   Напишете отговор    Microinvest Форум Форуми -> Делта Pro
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Веселин Чолаков
Microinvest
Microinvest

МнениеПуснато на: Сря Авг 01, 2018 13:47    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте,
при нас не се наблюдава подобен проблем, след като генерирахме спарвката в няколко различни бази дори и с много големи суми.
Изпратените PDF файлове, също се визуализират и принтират без "изрязване".
Разстоянието в ляво наистина е по-голямо, но това е с цел документите да могат да се перфорират и прикачват към папки по-лесно.
Прегледайте настройките в дравйвера на принтера, който използвате, да не би да има зададени конкретни размери или да има отметка за допълнително отстояние в ляво.
Стандартно в нашите програми няма настройки на принтер, а се ползват настройките на принтера по подразбиране.
finsist

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря Авг 01, 2018 14:01    Заглавие: Отговорете с цитат

Благодаря за отговора! На снимания екран виждате как точно се генерира справката. И това е само на "Оборотна ведомост". В офиса имам три принтера и на всички излиза по един и същи начин. Налага се да я правя в pdf, след това си променям настройките само за този документ и си я разпечатвам. С другите справки нямам такъв проблем. Оставете поне 1 см разстояние в дясно, ще изглежда по-естетично и ще е по-лесен директния печат. А и от файла в pdf се вижда, че управител и главен счетоводител са на 3-та стр. самостоятелно. Може би трябва да помислите за настройка в самата програмата на печата.
Успешен ден!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Iveliin1

МнениеПуснато на: Пет Авг 03, 2018 14:49    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте, опитвам се да създам аналитична подсметка на 706, както и на 302 но не ми позволява. Имам създавани до момента и към двете сметки но сега ми изписва съобщението че има грешка и на същото ниво съществува една или повече аналитични сметки . Каква може да е причината или аз нещо не правя както трябва. Благодаря.
Върнете се в началото
Цветомир Маринов
Microinvest
Microinvest

МнениеПуснато на: Пон Авг 06, 2018 08:22    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте, възможна причина може да е ако на първо аналитично ниво на сметка 302 имате създадени подсметки с посочен тип "Материална". Проверете създадените подсметки към 706 и 302 като категория и тип.
Ако желаете свържете се с мен на тел. 062/605615 за съдействие.
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Microinvest Форум Форуми -> Делта Pro All times are EET (Източна Европа)
Иди на страница Предишна  1, 2
Страница 2 от 2

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети