Microinvest Форум Форуми Microinvest Форум
Microinvest Форум

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Предложение за Счетоводен Архив на хартия от Делта Про

Създайте нова тема   Напишете отговор    Microinvest Форум Форуми -> Предложения
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Regal

МнениеПуснато на: Сря Авг 01, 2018 13:52    Заглавие: Предложение за Счетоводен Архив на хартия от Делта Про Отговорете с цитат

Здравейте,

във връзка с разпечатване и архивиране на предходни години, имам следния въпрос / предложение.

Имам желанието да разпечатам Аналитичен регистър на всички сметки, по които има движение и/или салда едновременно, но да излиз всяка сметка по отделно със собствените си начални и крайни салда... а не на куп. Дали е възможно ?

В момента това мога да направя само ръчно, като избирам една по една сметката и принтирам. Това отнема доста време.

Същата идея важи и за сметките в които има Партньори. Като пусна 401 и избера всички партньори или няколко да не излизат смесени, а всеки поотделно, със собственото си начално и крайно салдо, и евентуално всеки партньор на нова страница.

Надявам се да съм го обяснила добре.

Благодаря
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Виктор Павлов
Microinvest
Microinvest

МнениеПуснато на: Чет Авг 02, 2018 08:59    Заглавие: Отговорете с цитат

Каква е причината да искате всичко това на хартия, при положение, че имате електронна база от данни и можете да разпечатите същото при необходимост и по индивидуална сметка? Наличието на динамична справка е много по-логично от хартиена справка. Звучи като много безсмислен труд.

Дали ситуацията не е различна, например сдаваме счетоводството и предаваме всички операции на друг счетоводител върху хартиен носител?
Regal

МнениеПуснато на: Чет Авг 02, 2018 10:55    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте,

да, ситуациите са няколко. Ние сме счетоводна къща.

Едната е предаване на счетоводство на друг счетоводител.

В общия случай, в края на всяка година (или всеки две) архивираме всички папки на клиенти на хартия - с подпис и печат и на електронен носител и ги връщаме на клиентите, за да не заемат много място.

Генерирането на pdf отнема също толкова време, колкото и разпечатването в момента, тъй като всеки партньор и всяка сметка трябва да се заредят по отделно, за да не се мешат с другите и да се вижда начално и крайно салдо само по тях.

Благодаря за отделеното внимание.

Тъй като съм сравнително нов потребител на Делта Про имам и други предложения и коментари, които бих споделила с удоволствие, ако имате интерес.

Лек и успешен ден
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Microinvest Форум Форуми -> Предложения All times are EET (Източна Европа)
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети