Microinvest Форум Форуми Microinvest Форум
Microinvest Форум

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

ТР не работи, но клиентите на Microinvest нямат проблеми
Иди на страница Предишна  1, 2

Създайте нова тема   Напишете отговор    Microinvest Форум Форуми -> Поддръжка
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
rosen71

МнениеПуснато на: Вто Авг 28, 2018 09:06    Заглавие: Отговорете с цитат

Виктор Павлов написа:
Цитат:
Примерно когато се предлага продукт, трябва ИЗРИЧНО да е указано, че не е "SELF INSTALL PACKAGE", а трябва да се заплати допълнително за разно настройки, които били "по вина" на Майкрософт примерно, и цената на настройките да надхвърля цената на продукта.

Напълно не съм съгласен. При правилно настроен и работещ Windows, нашите продукти се инсталират без никакви проблеми и без никакви допълнителни настройки. Проблемите идват при наличие на недовършен Windows, неправилно зададени права за достъп, липсващи компоненти или лош антивирус.

Моля да поясните какво според вас е "правилно настроен и работещ Windows".

Аз си купувам един лаптоп за 2500 лв. с фабрично инсталиран и лицензиран W-64 про.
Никъде не прочетох, че Уиндоус не е "настроен правилно".
Също така, ползвайки други софтуери, си работят без нужда от каквито и да е било настройки.
Така че купувайки си софтуер от вас, и ползвайки непиратски софтуер, би следвало да нямам проблеми. Имам ли, едва ли е проблем на Уиндоус.

П.П. Всеки си решава как да си прави бизнеса и услугите.
Както казах, всичко е Attitude
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Добрин Митев
Microinvest
Microinvest

Местожителство: Варна

МнениеПуснато на: Вто Авг 28, 2018 09:22    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте, когато си закупувате лаптоп от така наречените Техно - вериги в цената е включен просто лицензен номер за операционната система, а не нейната настройка за адекватна работа. Това, че използвате други програми също не е фактор, защото масово програмите нямат нужда от външни компоненти за правилната си работа. Моля обосновете се защо смятате, че инсталационните пакети не могат да бъдат инсталирани от обикновенни потребители без никакви познания. Лично аз не съм наблюдавал такъв проблем дори при хора използващи компютър единственно за развлечение.

Последната промяна е направена от Добрин Митев на Сря Авг 29, 2018 06:36; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Даниел Петков

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря Авг 29, 2018 03:11    Заглавие: Отговорете с цитат

В допълнение от написаното от г-н Митев, ще кажа, че много често тези компютри имат инсталирана ОС до ниво създаване на потребител. След създаването потребител се правил пълна кирилизация на ОСта, чрез регионалните настройки, като задължително се минава през табовете Location и Administrative.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Microinvest Форум Форуми -> Поддръжка All times are EET (Източна Европа)
Иди на страница Предишна  1, 2
Страница 2 от 2

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети