Microinvest Форум Форуми Microinvest Форум
Microinvest Форум

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Microinvest Warehouse Pro - Наличност към дата

Създайте нова тема   Напишете отговор    Microinvest Форум Форуми -> Warehouse Neo и Axis Cloud
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
mariyap

Местожителство: България ; Добрич

МнениеПуснато на: Сря Яну 16, 2019 10:18    Заглавие: Microinvest Warehouse Pro - Наличност към дата Отговорете с цитат

Здравейте,
Имам проблем със склад Microinvest Warehouse Pro.
Проблема е постоянен от няколко месеца..не ми се случва за първи път,но най-после реших да пиша тук за малко помощ.

Тъй като имаме Оригинални и Неоригинални части
ги въвеждаме в различни бази и във всяка база си въвеждаме отделно
"Доставки" за месеца, след това "Продажби" за месеца и всичко си равни всичко си е точно до стотинка нямам никакви разлики. Доставната стойност на "Продажбите" се изписва счетоводно в програмата Делта. След това отиваме на Справка наличност към дата задаваме последната дата от месеца и в двете бази по отделно. Крайната стойност и на двете бази ги събираме и получаваме обща сума, която трябва да равни с Оборотната ведомост на стоките, който сме изписали счетоводно.
Та проблема е,че всеки път имам разлика от 150-170 лв с наличността на склада и оборотната ведомост... Счетоводно всичко е изписано правилно няма как от там да е грешката.. нещо със склада правим и не знаем от къде идва тази разлика... моля Ви някой ако има идея от къде може да е разликата .. Помагайте моля Ви.
Извинявам се ако не сте ме разбрали правилно..просто е сложно за обяснение. : ))))
Хубав ден.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Виктор Павлов
Microinvest
Microinvest

МнениеПуснато на: Чет Яну 17, 2019 16:50    Заглавие: Отговорете с цитат

Имате ли редакция на документи със задна дата, например да променяте Доставка 3-4 дни след като сте я въвели?

Свържете се с нашата поддръжка за да направим дистанционен достъп и да проверим състоянието на операциите.

Защо не обедините двете бази от данни, като разделението да е по групи от стоки?
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Microinvest Форум Форуми -> Warehouse Neo и Axis Cloud All times are EET (Източна Европа)
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети