Microinvest Форум Форуми Microinvest Форум
Microinvest Форум

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Декларация Обр.1 - Несъвпадение на файла със описанието на ф
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Следваща

Създайте нова тема   Напишете отговор    Microinvest Форум Форуми -> ТРЗ и ЛС Pro
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
RosiVasileva

МнениеПуснато на: Съб Фев 02, 2019 20:49    Заглавие: Отговорете с цитат

azrod
Версията ми е от 31.01, а измененията бяха ясни края на миналата година. И ако не са готови какво изобщо се публикува като актуализация? Или сме виновни, че сме се доверили ? Не е ли ясно, че никой няма да си даде парите ако не се очаква реална актуализация. На първи ми се наложи да пусна Д1, не я приеха и свалих актуализация. Отново не я приеха по същата причина. Не знам какво спешно се актуализира на 23.01, та после друга на 31.01 и двете обаче не вършат работа. Да не би да плащаме актуализации щото си нямаме друга работа и се чудим къде да си хвърлим парите.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Добрин Митев
Microinvest
Microinvest

Местожителство: Варна

МнениеПуснато на: Съб Фев 02, 2019 21:51    Заглавие: Отговорете с цитат

RosiVasileva написа:
azrod
Версията ми е от 31.01, а измененията бяха ясни края на миналата година. И ако не са готови какво изобщо се публикува като актуализация? Или сме виновни, че сме се доверили ? Не е ли ясно, че никой няма да си даде парите ако не се очаква реална актуализация. На първи ми се наложи да пусна Д1, не я приеха и свалих актуализация. Отново не я приеха по същата причина. Не знам какво спешно се актуализира на 23.01, та после друга на 31.01 и двете обаче не вършат работа. Да не би да плащаме актуализации щото си нямаме друга работа и се чудим къде да си хвърлим парите.

ТУК можете да видите всички промени, които са направени в новата версия. Отделно в прозореца за актуализация в програмата също се визуализират промените. Ние служителите на Микроонвест нямаме вина, че клиентите не обръщат внимание на това какво правим за тяхно удобство.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
RosiVasileva

МнениеПуснато на: Нед Фев 03, 2019 09:34    Заглавие: Отговорете с цитат

Добрин Митев
Изпратили сте ми актуализация от 23 януари, която съм прочела и не съм свалила. Това са частични промени, които не е нужно да плащаме за тях. Аз съм свалила на 02 януари, тази от 31.01.19.
Какво е променено от 23 до 31, та да трябва да платим отново, без да е извършена основната промяна. Да подведеш някого и после да го упрекваш, че ви вярва....това няма да го коментирам. Аз търсих и не намерих промените от 31.01, но те трябва да ни предложат готовност за работа, защото вече касаят януарските заплати.
Върнете се в началото
Добрин Митев
Microinvest
Microinvest

МнениеПуснато на: Нед Фев 03, 2019 10:56    Заглавие: Отговорете с цитат

RosiVasileva написа:
Добрин Митев
Изпратили сте ми актуализация от 23 януари, която съм прочела и не съм свалила. Това са частични промени, които не е нужно да плащаме за тях. Аз съм свалила на 02 януари, тази от 31.01.19.
Какво е променено от 23 до 31, та да трябва да платим отново, без да е извършена основната промяна. Да подведеш някого и после да го упрекваш, че ви вярва....това няма да го коментирам. Аз търсих и не намерих промените от 31.01, но те трябва да ни предложат готовност за работа, защото вече касаят януарските заплати.

Версията от 23.01.2019г. и от 30.01.2019г. е една и съща не сте заплащали актуализация. На 30.01.2019г. беше пуснат фикс, който е безплатен за всички, които са актуализирали до версията от 23.01.2019г.

Две теми след вашата колежката е написала следното :

Мария Андреева написа:
Здравейте,
Да, Екипът е запознат с липсващата визуализация на стойност на ред Социални и здравни осигуровки (вкл.доброволни и фонд "Безработица") с код 3170 в Раздел 3. Начислени средства за работна заплата и други разходи за труд на работодателя.
Отпадането на кодове 3171 и 3172, свързани с код 3170 до новите формуляри на Отчет за заетите лица, средства за работна заплата и други разходи за труд и свързаната с това оптимизация на структурно ниво при конверсия на база данни са причина за липсващите стойности.
Екипът ни работи по казуса. Ще бъде подготвена и публикувана фикс версия.

Поради тази причина имаше фикс на версията от 23.01.2019г., който отново повтарям е безплатен за всички актуализирали до версията от 23.01.2019г.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
dundum

МнениеПуснато на: Нед Фев 03, 2019 12:04    Заглавие: фикс Отговорете с цитат

Здравейте!Проблемът ми е същият.Несъответствие на формата на файла.Не намирам фикс версията.Програмата ми твърди ,че работя с последната налична версия.Моля обяснете последователно и излишно подробно стъпките,които трябва да направя,за да си разреша проблема.Много благодаря!
Върнете се в началото
Петя

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед Фев 03, 2019 17:38    Заглавие: Отговорете с цитат

Ще има ли безплатна версия за всички актуализирали с Версия 2.00.030, заради проблемите с декларация 1.
Върнете се в началото
Добрин Митев
Microinvest
Microinvest

МнениеПуснато на: Нед Фев 03, 2019 19:18    Заглавие: Отговорете с цитат

Петя написа:
Ще има ли безплатна версия за всички актуализирали с Версия 2.00.030, заради проблемите с декларация 1.

Няма проблем с Д1 в посочената от Вас версия на програмата.
Върнете се в началото
Йордан Атанасов
Microinvest
Microinvest

МнениеПуснато на: Нед Фев 03, 2019 19:50    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте,
с версия 30 на ТРЗ-про няма проблем с образец 1. Има промяна в структурата, тази и всички други промени касаещи Наредба Н-8 бяха обнародвани в Държавен Вестник на 29.01.2019г. Те ще се отразят в друга версия.
Върнете се в началото
Петя

МнениеПуснато на: Нед Фев 03, 2019 19:59    Заглавие: Отговорете с цитат

Как да няма проблем, в петък актуализирах, вчера и днес не приема декларация 1 с грешката Несъвпадение на файла със описанието на файловия формат 55!54. Дайте предложение какво да се прави. И други съобщават за този проблем. Няма само да купуваме актуализации а програмата да не работи.
Върнете се в началото
Йордан Атанасов
Microinvest
Microinvest

МнениеПуснато на: Нед Фев 03, 2019 20:10    Заглавие: Отговорете с цитат

Всички промени в наредба Н-8, влязоха в сила 29.01.2019г.Ние няма как толкова бързо да пуснем версия , която отразява всички промени. Когато се пусна версия 30 на ТРЗ-про на 23.01, промените в структурата на декларация образец 1 бяха само проект, нямаше нищо официално.
Върнете се в началото
Петя

МнениеПуснато на: Нед Фев 03, 2019 20:19    Заглавие: Отговорете с цитат

Добре и така да е. Доста хора са актуализирали, за такъв кратък период как да дадем пари за още една актуализация. Ще има ли бонус за тези които сме избързали и сме актуализирали. Избързали сме не по свое желание разбира се. Например аз имам майки които си чакат с нетърпение майчинството и гледам до 2-ро число да пусна декларация 1.
Върнете се в началото
Йордан Атанасов
Microinvest
Microinvest

МнениеПуснато на: Нед Фев 03, 2019 20:45    Заглавие: Отговорете с цитат

Не разбирам връзката м/у майчинство и декларация 1. Все пак има срок за подаване на декларацията към НАП, и от НОИ го знаят много добре, а все пак те изплащат майчинството. Ние съветваме всеки, който ни звънне в офиса, да не бърза с актуализацията на ТРЗ, ако не му е спешно. Дали следващата версия ще е платена или безплатна не мога да кажа все още.
Върнете се в началото
Петя

МнениеПуснато на: Нед Фев 03, 2019 20:59    Заглавие: Отговорете с цитат

Вие значи не знаете, а давате съвети, защо да ви се обаждаме след като има информация в сайта ви. А за бонуса и разбирането не е адресирано до вас.
Върнете се в началото
Недялко Неделчев

МнениеПуснато на: Пон Фев 04, 2019 08:31    Заглавие: Отговорете с цитат

Петя написа:
Как да няма проблем, в петък актуализирах, вчера и днес не приема декларация 1 с грешката Несъвпадение на файла със описанието на файловия формат 55!54. Дайте предложение какво да се прави. И други съобщават за този проблем. Няма само да купуваме актуализации а програмата да не работи.

Никой не Ви кара с опрян пистолет в главата да купувате нищо! Ако не сте доволна от изцепките на държавната администрация, надявате жълтата жилетчица и на площада!
За да работи програмата според последните творения на НАП, някой трябва да седне и да ги разработи чрез писане на програмен код. Това е труд и той струва пари, както и Вашия труд струва пари.
E-mail: ncomvt@gmail.com
http://softwaretestingfundamentals.com
Върнете се в началото
RosiVasileva

МнениеПуснато на: Пон Фев 04, 2019 09:40    Заглавие: Отговорете с цитат

Никой не Ви кара с опрян пистолет в главата да купувате нищо! Ако не сте доволна от изцепките на държавната администрация, надявате жълтата жилетчица и на площада!
За да работи програмата според последните творения на НАП, някой трябва да седне и да ги разработи чрез писане на програмен код. Това е труд и той струва пари, както и Вашия труд струва пари

Че ние да не би да не си плащаме? 100 лева за актуализация съм платила на 2 януари. Малко ли Ви се струват? Срещу тези пари обаче не получаваме нищо, което би трябвало да ни се предложи в този момент. На 31 било фикс… а сега де. И това ли трябва да следим?
Като е виновно правителството защо изобщо правите безсмислени актуализации, които ми предлагате когато работя? Със съмнение ли трябва да гледаме на вас-нашите партньори? Излъгахте толкова хора ,виждате, че има много недоволни и само се обяснявате. Хайде малко достойнство де. Тези януарски актуализации никому не са нужни,а вие ни ги ПРОДАДОХТЕ, не ни ги подарихте.
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Microinvest Форум Форуми -> ТРЗ и ЛС Pro All times are EET (Източна Европа)
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Следваща
Страница 2 от 8

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети