Microinvest Форум Форуми Microinvest Форум
Microinvest Форум

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Миграция на Invoice Pro 1.02.007 (WinXP)

Създайте нова тема   Напишете отговор    Microinvest Форум Форуми -> Invoice Pro
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
ros

МнениеПуснато на: Чет Мар 21, 2019 13:32    Заглавие: Миграция на Invoice Pro 1.02.007 (WinXP) Отговорете с цитат

Здравейте,

Опитвам се да направя миграция на Invoice Pro 1.02.007 (работещ на WinXP, не се смейте моля) към текущата възможна версия.

1. С външна програмка направи sql бекъп на базите InvoicePro_default и MicroinvestDatabasesCatalog
2. На нов компютър с Windows 10 инсталирах Invoice Pro 1.02.026 като центално работно място.
3. Чрез SQL management studio възтанових бекъпите на базите от Windows XP компютъра и смених паролата на SA потребителя.

Всичко мина успешно и имам връзка със SQL сървъра, но при опит за отваряне на дадена фирма от базата Invoice Pro връща следната грешка: промяната на активната фирма беше неуспешна.

Дали някой може да ми прати по-стара версия на Invoice Pro, да ми даде съвет или да ми каже SA паролата на 1.02.007 инсталациите?

Много благодаря предварително!
Рос
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ros

МнениеПуснато на: Чет Мар 21, 2019 13:39    Заглавие: Отговорете с цитат

Във форума виждам, че се препоръчва да се направи обновяване на версията върху все още работещата стара система. Но при стартиране на версия 1.02.026 ми дава съобщение, че това не е валидно приложение. Допускам, че иска по-нова версия на ОС или е 64 битова инсталация.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Виктор Павлов
Microinvest
Microinvest

МнениеПуснато на: Чет Мар 21, 2019 14:50    Заглавие: Отговорете с цитат

Няма еднозначно решение. Позвънете ми на 0888 344 304 за да предложа различни варианти. Тръгнали сте по правилен път, но трябва да видим къде се чупи нишката.
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Microinvest Форум Форуми -> Invoice Pro All times are EET (Източна Европа)
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети