Microinvest Форум Форуми Microinvest Форум
Microinvest Форум

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

мобилно издаване на стокова или фактура,как?

Създайте нова тема   Напишете отговор    Microinvest Форум Форуми -> Поддръжка
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
julian2005

Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон Окт 28, 2019 17:59    Заглавие: мобилно издаване на стокова или фактура,как? Отговорете с цитат

Здравейте,
Имаме намерение да пуснем един бус/като екс ван/,да може да обикаля търговец по магазини и да продава в реално време.
Да може да издава стокова разписка или ф-ра придружена с касов бон в реално време.

Ползваме следните продукти:

1.Склад про с ms sql база.
2 Еменю про /търговците работят с таблети и дават заявки в реално време/

Моля да ме посъветвате каква техника ми е нужна за съответното мобилно продаване от страна на търговеца!

Благодаря предварително.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
julian2005

МнениеПуснато на: Сря Окт 30, 2019 00:03    Заглавие: Re: мобилно издаване на стокова или фактура,как? Отговорете с цитат

Имам инсталиран склад про фон мениджър, и с вързани 2 телефона ,който отдавна са бракувани,но седят в програмата като лицензни и са офлайн.
Ако закупя нов телефон ,мога ли с него+фискален принтер да го вържа към базата и мобилния търговец да продава и издава касова бележка или ф-ра по желание на клиента?
Върнете се в началото
azrod

Местожителство: Пловдив

МнениеПуснато на: Сря Окт 30, 2019 09:53    Заглавие: Отговорете с цитат

Може да се закачат други телефони. Звънкаш в Микроинвест да ти дадат код за премахване на устройството и да се освободи конекция за нов(и) телефони.
0877/399177
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
julian2005

МнениеПуснато на: Чет Окт 31, 2019 14:08    Заглавие: Re: мобилно издаване на стокова или фактура,как? Отговорете с цитат

julian2005 написа:
Имам инсталиран склад про фон мениджър, и с вързани 2 телефона ,който отдавна са бракувани,но седят в програмата като лицензни и са офлайн.
Ако закупя нов телефон ,мога ли с него+фискален принтер да го вържа към базата и мобилния търговец да продава и издава касова бележка или ф-ра по желание на клиента?

Понеже темата е гледана от 120 човека,и явно Микроинвест няма мнение по въпроса/изклучая Азрод/
Да можете да позвате микроинвест фон менъджър за извършване на мобилна търговия,с цел продажба по магазини и издаване на стокова разписка или фактура.
За целта Ви е необходимо да имате следните продукти:
1. Склад про/аз го имам/
2. Микроинвест фон мениджър/който е платен/
3. Телефон с уиндоус мобайл/софтуера към него е безплатен,дърпа се от уин стор/
4. Мобилен фискален принтер.

На кратко тези 4-ри неща са Ви необходими!
П.С. Не съм служител на Микроинвест,не съм сигурен дали съм описал на 100% нужния софтуер.
Това си е работа на МИКРОИНВЕСТ.
Относно Фон мениджъра и фон софтуера,май няма почти никакво ръководство ,което о огромен минус,тъй като човек не може да разгледа предварително за какво става въпрос!!
Върнете се в началото
Виктор Павлов
Microinvest
Microinvest

МнениеПуснато на: Чет Окт 31, 2019 15:54    Заглавие: Отговорете с цитат

И за Android няма ръководство, пък дори и децата го използват. Какво точно очаквате като ръководство за работа с един телефон? Дайте пример.
julian2005

МнениеПуснато на: Чет Окт 31, 2019 21:49    Заглавие: Отговорете с цитат

Виктор Павлов написа:
И за Android няма ръководство, пък дори и децата го използват. Какво точно очаквате като ръководство за работа с един телефон? Дайте пример.

Ми най-малкото,очаквам поне някакви илюстрации какво представлява този софтуер!!!
снимки на самия софтуер как изглежда и какво може да се прави с него.
Обща снимка на менюто и след това снимка на всяка операция...
Да се види как изглежда продажата ,как изглежда стокова разписка или ф-ра.
Един вид да се покаже на клиента какво представлява софтуера!
П.с. За андроид ръководство няма,но има доста изписано за него и хиляди клипчета с пояснения,какво е андроид и визуално какви ли не вариации!!!
Това имах в предвид като ръководство.
Върнете се в началото
julian2005

МнениеПуснато на: Чет Окт 31, 2019 22:10    Заглавие: Отговорете с цитат

Виктор Павлов написа:

Г-н Павлов,разгледайте хронологията на запитването ми.
Ще забележите че реално съм задал елементарно запитване,след което никакъв отговор от Вас/визирам МИКРОИНВЕСТ/,след което запитващия сам отговаря на въпроса си.Чак когато изписва лека критика,веднага се намира някой служител да отговори!!! Визирам Вас в този случай! Според мен щом има над 150 преглеждания темата за период около 2 дни съществуване,явно има интерес!
Гледах някакво малко клипче в ютуб отностно фон софтуера,от кадето разбрах,че може да се издават и стокови и фактури. Но не всеки е на ти с търсенето из интернет !
Само за инфо,след като изчаках 24 часа ,някой да напише някакъв отговор,който отговор не се даде,се опитах да се свържа с фирмата Ви за консултация.
Нито на анционалния нито на софийския някой вдигна,звъни си... дава свободно и си чакаш и си чакаш и нищо.
По скоро с президента на щатите бих се свързал по-лесно отколкото с Вас.
Точно поради тези причини,изразих мнение че поне трябва да има някакво елементарно ръководство за да се запознае предварително човек със софтуера!!!
Иначе излиза че купуваш нещо без да знаеш какво представлява!

Не ме разбирайте погрешно,не се карам или нещо подобно,описвам точно с какво се сблъсках докато се опитвам да намеря решение на това което търся!

С уважение
Юлиан Велчев
Върнете се в началото
Димитър Грудев
Microinvest
Microinvest

МнениеПуснато на: Пет Ное 01, 2019 08:16    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте,
Ако Ви е трудно да се свържете на двата национални телефона, в секция контакти на страницата www.Microinvest.net , можете да откриете контакти и към офисите. Можете да се свържете с офис Бургас на 056/ 82 41 73, 0885 30 05 95 или 0885 30 05 91. Сигурен съм, че ще се намери кой да Ви помогне.
Върнете се в началото
Виктор Павлов
Microinvest
Microinvest

МнениеПуснато на: Пет Ное 01, 2019 09:02    Заглавие: Отговорете с цитат

Г-н Велчев, ще ви направим индивидуално ръководство за продукта. Свържете се с мен на 0888 344 304 за да уточним срокове и цени.

За останалите 150 потребителя на форума ще кажа, че програмата е насочена за шофьори и разносвачи на стоки, при което не срещаме никакви трудности за обучение, хората сами започват да работят с нея, въпросите са обикновено как да свържат определен хардуер към телефона.
julian2005

МнениеПуснато на: Пет Ное 01, 2019 11:35    Заглавие: Отговорете с цитат

Виктор Павлов написа:
Г-н Велчев, ще ви направим индивидуално ръководство за продукта. Свържете се с мен на 0888 344 304 за да уточним срокове и цени.

За останалите 150 потребителя на форума ще кажа, че програмата е насочена за шофьори и разносвачи на стоки, при което не срещаме никакви трудности за обучение, хората сами започват да работят с нея, въпросите са обикновено как да свържат определен хардуер към телефона.

Поемайте от време на време малко критика!!!
Направили сте софтуер,изразих мнение че е хубаво да има някакви картинки или ръководство така да се каже,за да може човек да разгледа за какво става въпрос!
Не мисля да плащам за ръководство!
Не винаги когато клиент ви отправи критика,да тръгвате с рогата напред.
Да плащам за нещо което Вие би трябвало да направите безплатно,не мисля!
Какво значение има за кой е предназначен,не го купува шофьора софтуера,а фирмата/клиента/!
Не говоря да се напише ръководство от 100 страници,а просто някво елементарно с картинки ,един вид да се покаже визията на самия софтуер.

И последно,зададох въпрос конкретен,като създадох тази тема!
Никой не ми отговори,ако не бях се разровил по надълбоко за да си отговоря сам,тъй като няма отговор от Вас,какво трябваше да направя?
Да дойда в офиса ли Ви ,за да го разгледам!!!!
Защото и телефоните Ви са безполезни,тъй като звъниш,и никой не вдига!!! Не говоря само за един опит да се свържа с Вас,а за 3-4 пъти през деня!
Предполагам че и Вашето,както и моето време е ценно,и не ми се губи време да идвам за да видя дали евентуално ще ми свърши работа софтуера за който питах в темата!!!
Върнете се в началото
Димитър Грудев
Microinvest
Microinvest

МнениеПуснато на: Пет Ное 01, 2019 11:59    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте,
бъдете така любезни да се свържете с нас на посочените номера по-горе. Сигурен съм, че ще успеем да отговорим на всичките Ви въпроси.
Върнете се в началото
julian2005

МнениеПуснато на: Пет Ное 01, 2019 12:47    Заглавие: Отговорете с цитат

Димитър Грудев написа:
Здравейте,
бъдете така любезни да се свържете с нас на посочените номера по-горе. Сигурен съм, че ще успеем да отговорим на всичките Ви въпроси.

Каквото ме интересуваше,сам си го намерих!
Описаното по горе е с цел да видите премеждието на даден клиент,когато се опитва да попита за нещо!
Благодаря все пак,но се получи малко като поговорката ... след дъжд ,качулка.
Няма смисъл да се разтягат локуми,ако може да се затвори темата.Всичко си е описано вече.
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Microinvest Форум Форуми -> Поддръжка All times are EET (Източна Европа)
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети