Microinvest Форум Форуми Microinvest Форум
Microinvest Форум

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Как да свържа ФУ с Инвойс Про
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Следваща

Създайте нова тема   Напишете отговор    Microinvest Форум Форуми -> Invoice Pro
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
V.Ivanova

МнениеПуснато на: Вто Юни 04, 2019 08:10    Заглавие: Отговорете с цитат

Виктор Павлов написа:
Плащане към документ 0000012345

Това би следвало да излиза автоматично при печатане, така ли?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Виктор Павлов
Microinvest
Microinvest

МнениеПуснато на: Вто Юни 04, 2019 08:41    Заглавие: Отговорете с цитат

Зависи от много фактори. Нека да определим какво точно ви трябва за да видим как да направим настройките.
V.Ivanova

МнениеПуснато на: Вто Юни 04, 2019 09:05    Заглавие: Отговорете с цитат

Нищо специфично. Пускам фактура от програмата. На фактурата всички услуги/стоки са описани подробно. Мислите ми са в посока на това какво ще излезе като надпис на касовата бележка. Лошото е, че много рядко имаме фактури с плащане в брой и не знам кога ще мога да тествам в реални условия, но все пак ги има и трябва да го имам като опция.
Досега, когато пусках бележки ръчно, имах опции "стоки" и "услуги".
Върнете се в началото
Добрин Митев
Microinvest
Microinvest

Местожителство: Варна

МнениеПуснато на: Вто Юни 04, 2019 09:19    Заглавие: Отговорете с цитат

V.Ivanova написа:
Нищо специфично. Пускам фактура от програмата. На фактурата всички услуги/стоки са описани подробно. Мислите ми са в посока на това какво ще излезе като надпис на касовата бележка. Лошото е, че много рядко имаме фактури с плащане в брой и не знам кога ще мога да тествам в реални условия, но все пак ги има и трябва да го имам като опция.

Към момента сте използвали КА в автономен режим, тоест сте имали група D1 - стоки и група D2 - услуги. Когато КА е свързан с програмата той работи под формата на ФП, т.е каквото се подаде като име към КА се изпечатва дирекно, а не разделено в групи(департаменти).
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
V.Ivanova

МнениеПуснато на: Вто Юни 04, 2019 09:22    Заглавие: Отговорете с цитат

Добрин Митев написа:
V.Ivanova написа:

Към момента сте използвали КА в автономен режим, тоест сте имали група D1 - стоки и група D2 - услуги. Когато КА е свързан с програмата той работи под формата на ФП, т.е каквото се подаде като име към КА се изпечатва дирекно, а не разделено в групи(департаменти).

Да, това го разбрах, благодаря. Въпросът ми е какво ще излиза сега като надпис на касовата бележка?
Върнете се в началото
Добрин Митев
Microinvest
Microinvest

МнениеПуснато на: Вто Юни 04, 2019 09:23    Заглавие: Отговорете с цитат

V.Ivanova написа:
Добрин Митев написа:
V.Ivanova написа:

Да, това го разбрах, благодаря. Въпросът ми е какво ще излиза сега като надпис на касовата бележка?

Наименованието на стоката в Invoice Pro, няколко пъти вече го повторихме.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
V.Ivanova

МнениеПуснато на: Вто Юни 04, 2019 09:26    Заглавие: Отговорете с цитат

Ако във фактурата има 20 позиции ще излязат всички?
Не виждам някой да го е казал досега, мога да чета...
Вашият колега вчера ми отговори, че ще изписва: "Плащане към документ....(номер)"
Върнете се в началото
Добрин Митев
Microinvest
Microinvest

МнениеПуснато на: Вто Юни 04, 2019 10:20    Заглавие: Отговорете с цитат

V.Ivanova написа:
Ако във фактурата има 20 позиции ще излязат всички?
Не виждам някой да го е казал досега, мога да чета...
Вашият колега вчера ми отговори, че ще изписва: "Плащане към документ....(номер)"

Моля погледнете линковете с изображения!

Документ в Invoice Pro
Бележка от КА за същият документ
Върнете се в началото
V.Ivanova

МнениеПуснато на: Вто Юни 04, 2019 11:29    Заглавие: Отговорете с цитат

Да, благодаря.
Вчера получих този отговор от Вашия колега. Днес Вие казахте друго, затова продължих да питам. Няма смисъл от излишни нерви.
Успешен ден!
Върнете се в началото
Добрин Митев
Microinvest
Microinvest

МнениеПуснато на: Вто Юни 04, 2019 11:54    Заглавие: Отговорете с цитат

V.Ivanova написа:
Да, благодаря.
Вчера получих този отговор от Вашия колега. Днес Вие казахте друго, затова продължих да питам. Няма смисъл от излишни нерви.
Успешен ден!

При издаване на стокова разписка се изпечатват ред по ред, а при фактура е по начина показан в предното ми мнение.
Върнете се в началото
yonedev

МнениеПуснато на: Вто Юни 04, 2019 15:25    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте,
инсталирахме последната версия на Invoice Pro с връзка към фискално устройство, но като влязохме, за да направим настройките за ФУ не открихме точния модел в падащия списък. Използваме Tremol ZM KL-V2. В настройките откриваме само Tremol ZM KL. Пуснахме нашето устройства в режим фискален принтер и съответно използвахме настройки за Tremol ZM KL, но получаваме съобщение "Не е настроена връзка с фискално устройство". Да очакваме ли да се появи като поддържани устройства и Tremol ZM KL-V2 или да се насочваме към ново ФУ?
Върнете се в началото
azrod

Местожителство: Пловдив

МнениеПуснато на: Вто Юни 04, 2019 18:39    Заглавие: Отговорете с цитат

yonedev написа:
Здравейте,
инсталирахме последната версия на Invoice Pro с връзка към фискално устройство, но като влязохме, за да направим настройките за ФУ не открихме точния модел в падащия списък. Използваме Tremol ZM KL-V2. В настройките откриваме само Tremol ZM KL. Пуснахме нашето устройства в режим фискален принтер и съответно използвахме настройки за Tremol ZM KL, но получаваме съобщение "Не е настроена връзка с фискално устройство". Да очакваме ли да се появи като поддържани устройства и Tremol ZM KL-V2 или да се насочваме към ново ФУ?

Пробвайте с другите протоколи на Tremol, който отговарят на новите устройства - M-Kl-V2, Z-KL-V2, ZS-KL-V2, S21... Все с някой ще стане.
0877/399177
Върнете се в началото
Mistletoe

МнениеПуснато на: Сря Юни 05, 2019 09:47    Заглавие: Отговорете с цитат

Какво става с лиценза на Инвойс про, ще получи ли такъв?
Върнете се в началото
Виктор Павлов
Microinvest
Microinvest

МнениеПуснато на: Сря Юни 05, 2019 11:28    Заглавие: Отговорете с цитат

За какъв точно лиценз става дума?
Mistletoe

МнениеПуснато на: Сря Юни 05, 2019 11:34    Заглавие: Отговорете с цитат

Виктор Павлов написа:
За какъв точно лиценз става дума?

Нали се чакаше да бъде одобрен по новата наредба Н18, а освен Склад Про друг Ваш продукт в сайта на Нап не намирам.
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Microinvest Форум Форуми -> Invoice Pro All times are EET (Източна Европа)
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Следваща
Страница 6 от 9

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети