Microinvest Форум Форуми Microinvest Форум
Microinvest Форум

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Проблем със справка по чл. 73, ал.1
Иди на страница Предишна  1, 2

Създайте нова тема   Напишете отговор    Microinvest Форум Форуми -> ТРЗ и ЛС Pro
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Виктор Павлов
Microinvest
Microinvest

МнениеПуснато на: Пет Фев 28, 2020 12:20    Заглавие: Отговорете с цитат

Към мен ли имате възражения за вдигане на телефона? Аз вдигам още преди да е звъннал... Но мога да говоря с максимум 6 човека едновременно, това е ограничението на GSM мрежата!
Виктор Павлов
Microinvest
Microinvest

МнениеПуснато на: Пет Фев 28, 2020 12:26    Заглавие: Отговорете с цитат

По отношение на проблема, най-често е в това, че са направени 2 договора, като при обединяването не съвпадат данните или ЕГН се дублира.

Другия проблем е, че ЕГН присъства няколко пъти, например в Длъжностни лица и в Личен картон за експорт едновременно, а това никога не е било разглеждано като вариант при експорт.
Tzvetelinas

МнениеПуснато на: Пет Фев 28, 2020 12:28    Заглавие: Отговорете с цитат

Благодаря за отделеното време по телефона, сама не бих се справила! И да опиша какъв е бил проблема и съответно как се оправи, няма да успея, по някога си трябва и помощ, дистанционната връзка е супер решение в случая. Проблема беше само с 73/1. Благодаря отново на екипа!! Wink
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Mobius

МнениеПуснато на: Пет Фев 28, 2020 12:58    Заглавие: Отговорете с цитат

Не искам да влизам в спор. Като цяло аз избягвам да звъня освен в наистина аварийни ситуации, защото си давам сметка, че при вас е много натоварено. И явно понякога съм седмия на телефона. Laughing
Но факт е че преди рев.2 аз експортирах файлове без проблем. За мой късмет бях направил всички експорти без един с рев.1. След рев.2 проверих с бази от които вече съм експортирал и ми дава грешки.
Проблем имам единствено с експорт по чл.73, ал.1. С експорт по чл.73, ал.6 нямам проблеми и програмата перфектно обединява информацията от еднакви ЕГН-та.
Както казах аз вече съм си подал всички справки. Пиша единствено за ваша информация, за да може да прегледате версията с рев.2
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Виктор Павлов
Microinvest
Microinvest

МнениеПуснато на: Пет Фев 28, 2020 17:17    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Но факт е че преди рев.2 аз експортирах файлове без проблем.
Това не е така, ако имате 2 договора вместо 2 назначения. Фикс 02 е точно за тези клиенти. Но пък излезе друг проблем с сдвояване на ЕГН. Добрата новина е, че всички проблеми се решават без изключение. Лошата новина е, че версията е от над месец на сайта, но в последния момент се правят данните.
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Microinvest Форум Форуми -> ТРЗ и ЛС Pro All times are EET (Източна Европа)
Иди на страница Предишна  1, 2
Страница 2 от 2

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети