Microinvest Форум Форуми Microinvest Форум
Microinvest Форум

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

ПРОМЛЕМ С ДЕЛТА ПРО. Програмата УВИСВА-ЗАБИВА

Създайте нова тема   Напишете отговор    Microinvest Форум Форуми -> Делта Pro
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
gvt_bg

МнениеПуснато на: Пон Мар 09, 2020 13:27    Заглавие: ПРОМЛЕМ С ДЕЛТА ПРО. Програмата УВИСВА-ЗАБИВА Отговорете с цитат

Здравейте. След Инсталиране на последната версия на Делта Про, програмата непрекъснато ми увисва и забива. Работя с 3 компютъра вързани в мрежа. Единият компютър ми е сървър, много добри показатели и памет. Прилагам и снимка. От къде е идва проблема. Непрекъснато ми забива и увисва.!!!!!!!!!!!! Екрана Става тъмен!!! Вижте снимката

Последната промяна е направена от gvt_bg на Чет Мар 12, 2020 12:02; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Йордан Атанасов
Microinvest
Microinvest

Местожителство: Варна

МнениеПуснато на: Пон Мар 09, 2020 14:08    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте, може ли по-подробна информация за мрежата, как се връзвате. Да се види , колко е натоварен сървара , какви са показателите на този сървър.
Върнете се в началото
gvt_bg

МнениеПуснато на: Пон Мар 09, 2020 14:20    Заглавие: Отговорете с цитат

МИСЛЯ ЧЕ ПОКАЗАТЕЛИТЕ МУ СА МНОГО ДОБРИ
Върнете се в началото
gvt_bg

МнениеПуснато на: Пон Мар 09, 2020 14:24    Заглавие: Отговорете с цитат

Сървъра е и работещо място. Там е инсталирана Делта Про-централно работно място. Другите два компютъра, са със също много добри показатели и са с допълнителни работни места на Делта Про.
Върнете се в началото
gvt_bg

МнениеПуснато на: Пон Мар 09, 2020 14:34    Заглавие: Отговорете с цитат

Не виждам да е много натоварен. Явно Проблема и при вас!!!!!
Върнете се в началото
Йордан Атанасов
Microinvest
Microinvest

Местожителство: Варна

МнениеПуснато на: Пон Мар 09, 2020 14:35    Заглавие: Отговорете с цитат

Има и по-важни показатели, които оказват влияние.
Ще ни трябва достъп да разгледаме този сървър и един от компютрите.
Какви са компютрите (настолни или лаптопи), как е изградена мрежата?
Върнете се в началото
gvt_bg

МнениеПуснато на: Пон Мар 09, 2020 14:44    Заглавие: Отговорете с цитат

Другите са настолни компютри. Мрежата си е изградена много добре. има суич, има интернет и т.н.
Върнете се в началото
gvt_bg

МнениеПуснато на: Пон Мар 09, 2020 14:53    Заглавие: Отговорете с цитат

Пратих ви на лично тел. ми номер Да се свържете с мен, за да ви дам достъп до Компютрите и да установите къде е проблема.!!
Върнете се в началото
gvt_bg

МнениеПуснато на: Пон Мар 09, 2020 17:46    Заглавие: Отговорете с цитат

г-н Атанасов, поне въобще да не бяхте коментирали от къде идва проблема. Форума е да си помагаме взаимно !.

Последната промяна е направена от gvt_bg на Пет Мар 13, 2020 15:23; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Виктор Павлов
Microinvest
Microinvest

МнениеПуснато на: Сря Мар 11, 2020 08:31    Заглавие: Отговорете с цитат

Като видя вашия потребител и веднага очаквам да напишете някакво негативно мнение. Отвътре ми идва това чувство. И сега ще се аргументирам:
Първото ви мнение и отговора е в рамките на 30 минути! При това във форум. При това в режим на счетоводно приключване. При това безплатно. При това за снимка на екран, без обяснение.
Като второ ще покажа, че следващите отговори от нас са през 1 минути, по-бързо от спешното отделение на болница. Представям си, че пишете във форум на Бърза помощ за счупена и кървяща ръка. Едва ли ще ви зашият по телефона, най-вероятно ще ви питат Лява или Дясна.

Колегата се е постарал, възможно е да не се е справил, но вие си позволявате да напишете това за него. Правилно ли е? Или просто счетоводното приключване не е за всеки?

Случвало се е проблем със забавяне да е в DNS сървърите на Vivacom, които са настроени от анонимен техник в телеком компания при наличие на китайски рутер с неизвестен произход. И мрежата си е наред, счетоводителите гледат чат и Facebook си има.
gvt_bg

МнениеПуснато на: Чет Мар 12, 2020 09:46    Заглавие: Отговорете с цитат

Г-н Павлов, не знам какво виждате от моето потребителско име!!!!! Не знам в какъв режим сте. Аз моето счетоводно приключване съм го направил още февруари за всички фирми, и дали е за всеки счетоводното приключване ВИ е не може да кажете !!!!
Какво обяснение да ви дам освен снимка как вие ЗАБИЛА ПРОГРАМАТА която го прави непрекъснато, както и последващи снимки на системата ми!! Не съм програмист, за да ви дам инфо как работи системата. колегата Ви ме попита какви са показателите на системата и Ви ги изпращам!!!!

Ето ви и неговото питане!!
Има и по-важни показатели, които оказват влияние.
Ще ни трябва достъп да разгледаме този сървър и един от компютрите.
Какви са компютрите (настолни или лаптопи), как е изградена мрежата? и т.н. и съответно мойте отговори му изпратих каквото знам !!!
Как да се свърже колегата ви с мен , съответно по тел. който му предоставих и по който да му обясня какъв е проблема и съответно да му дам достъп до системата ми !!!! Никой не е казал че искам безплатно да ми се оправи проблема !!!!! но колкото пъти да звъня на посочените тел, никой не ми вдига или не могат до ми помогнат явно от незнание и ме прехвърлят на други телефони.!!!!!
Не ви разбирам DNS сървърите или тем подобни неща …. : МРЕЖАТА МИЕ ВЪТРЕШНА И НЯМА ВРЪЗКА С ВЪНШЕН ИЗТОЧНИК !!. Ние не сме специалисти по програмиране като ВАС. Негативни мнения има не само от мен. Вижте си форумите. !!!!!!! [/b]
Върнете се в началото
Виктор Павлов
Microinvest
Microinvest

МнениеПуснато на: Пет Мар 13, 2020 07:07    Заглавие: Отговорете с цитат

Основната част от потребителите в България са негативисти. Непрекъснато се обвинява програмата, а в основната част от проблемите са в операционната система, настройките на компютъра и сървърите. Във форумите се пише, пише, пише, когато проблемът се реши, клиентите изчезват и повече не чувате за тях.

Позвънете ми на 0888 344 304 след 14:00 и ще анализираме проблема.
Последните 2 дни оправяме само проблеми с правата на достъп. Програмите увисват, но се оказва, че папките с настройката на програмата за забранени за този потребител.
gvt_bg

МнениеПуснато на: Съб Мар 14, 2020 11:13    Заглавие: Отговорете с цитат

Благодаря на Г-н Павлов за проведения тел. разговор с него и в последствие с негов Експерт по Програмите. Нещата се оправиха и програмите работят много добре. Още веднъж се извинявам за направените по горе, коментари от мен ! Успех на Екипа ВИ !!
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Microinvest Форум Форуми -> Делта Pro All times are EET (Източна Европа)
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети