Microinvest Форум Форуми Microinvest Форум
Microinvest Форум

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Помощ ...

Създайте нова тема   Напишете отговор    Microinvest Форум Форуми -> Продукти
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
ХРИ100
Гост

МнениеПуснато на: Пет Фев 28, 2003 22:11    Заглавие: Помощ ... Отговорете с цитат

Програмата Ви за обединяване на данни не мога да я разбера. Няма документация... Та както и да е, след доста опити имам следните въпроси :
1/. Когато веднъж съм обединил данни от един склад в друг, следващия път като направя ново обединяване ми натрупва пак старите данни + новите. Защо ??? Какво означава начален номер и отместване???
2/. Мога ли да задавам по период от време да ми обединява данни ???Например: от скалд А да ми прехвърли в склад Б всички доставки и продажби за м.януари и т.н.
3/. Имам склад(магазин) кадето ми се водят в Microinvest скалд покупките и продажбите. Искам за месеца да си взема тези покупки и продажби и да си ги обединя в счетоводния офис кадето имам Делта и Склад. Възможно ли е ??? И по какъв начин ???

Имам и друг вариант - да накарам клиентите си да си закупят и Делта и всеки месец да ходя в магазина и с познатия трансфер(обмен) да си свършвам работата на място.

Очаквам бърз отговор, защото вече е март а ДДС-то е до 14-ти.
Върнете се в началото
Виктор Павлов
Microinvest
Microinvest

МнениеПуснато на: Пон Мар 03, 2003 13:28    Заглавие: Отговорете с цитат

Посочете адрес, където да Ви изпратим документация да програмата.

1. Винаги обединяването трябва да става в нова, празна база, т.е. при всяко обединяване започвате отначало. Това не е проблем, той като предишните данни се съдържат в базите и Вие нямате загуби. В противен случай програмата няма как да разбере, ако един документ е бил редактиран или анулиран.
2. Обединяването винаги става за всички данни. Период не може да бъде задаван. Първата точка Ви обяснява защо и как...
3. Решението е много лесно. Архивирате базата от магазина. Копирате я в офиса. Там я осчетоводявате, архивирате я отново и я връщате в магазина. Връщането в магазина е необходимо, за да може тези операции, които са маркирани като осчетоводени да бъдат в работната база от данни в магазина, в противен случай следващия път Делта ще се опита да ги импортира отново, тъй като те няма да са отбелязани като обработени.

Няма нужда да се купуват Делта, ако спазвате горната технология.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Microinvest Форум Форуми -> Продукти All times are EET (Източна Европа)
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети