Microinvest Форум Форуми Microinvest Форум
Microinvest Форум

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Нямам копие от фактурата

Създайте нова тема   Напишете отговор    Microinvest Форум Форуми -> Invoice Pro
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
triumphs

МнениеПуснато на: Съб Окт 16, 2010 09:12    Заглавие: Нямам копие от фактурата Отговорете с цитат

Здравейте,
най-напред да изкажа своите благодарности за лесната и удобна програма за фактуриране.
Имам обаче един въпрос - Когато издавам фактура, след натискане на F9 и принт, ми излиза само фактура оригинал, а копието го няма.
Моля, да ми разясните какъв е проблема, или какви настройки трябва да се направят. С Windows 7 съм.
Благодаря предварително.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
radoy_k

Местожителство: Карнобат

МнениеПуснато на: Съб Окт 16, 2010 09:22    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте.
От Настройки - Основни - Режим на печат си избирате от падащото меню това, което Ви е необходимо.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
triumphs

МнениеПуснато на: Съб Окт 16, 2010 10:00    Заглавие: Отговорете с цитат

Да, стана. Само, че като натисна F9 излиза първо копието , а за да излезе оригинала отново трябва да затворя прозореца с фактурата и да натисна отново F9, т.е. не излиза автоматично, както беше при Invoice. Ако е до настройки, моля подскажете ми. Или си е така? Благодаря.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
radoy_k

Местожителство: Карнобат

МнениеПуснато на: Съб Окт 16, 2010 10:41    Заглавие: Отговорете с цитат

Маркирал съм "Преглед на документа преди печат".
Избрал съм "Оригинал + 1 копие". Генерира най-напред "Оригинал", печатам, затварям прозореца с оригинала, генерира "Копие" без да се налага да отварям повторно документа.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
benstar

Местожителство: Плевен

МнениеПуснато на: Съб Окт 16, 2010 15:09    Заглавие: Отговорете с цитат

Ако изключим полето "преглед преди печат" всичко излиза на принтера без никакви въпроси.

Ако все пак имате проблем с програмата ни потърете на долните телефони. Работим без почивен ден.

Успех!

5800 Плевен,
площад Свобода 24 - офис

Компютри, периферия, аксесоари, софтуер
064/800077 0878 977888 , 088benstar (в групата на Микроинвест), 089benstar
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Microinvest Форум Форуми -> Invoice Pro All times are EET (Източна Европа)
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети