Microinvest Форум Форуми Microinvest Форум
Microinvest Форум

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

партньори

Създайте нова тема   Напишете отговор    Microinvest Форум Форуми -> Делта Pro
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
desi2005

МнениеПуснато на: Пет Фев 04, 2011 11:21    Заглавие: партньори Отговорете с цитат

Здравейте,
на какъв принцип са подредени партньорите в номенклатурата? Както и когато правя справка по партньори на какъв принцип ги подрежда? В Делта бяха по азбучен ред и беше доста удобно? Възможно ли е и тук да ги подреди така ?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Тодор Цветков
Microinvest
Microinvest

МнениеПуснато на: Пет Фев 04, 2011 13:56    Заглавие: Отговорете с цитат

Да, в следващата версия партньорите ще се извеждат сортирани по азбучен ред.
Върнете се в началото
Явор Паскалев

Местожителство: България

МнениеПуснато на: Съб Фев 05, 2011 12:04    Заглавие: Отговорете с цитат

Логическата последователност на "Склад про" ли следвате при подредбата? /Групи...подгрупи../ така поне на мен ми се струва
За стоки, материали също ли така? Но няма "извлачването", което дава възможност за преместване от група в група, изключително полезна опция, според мен..

Последната промяна е направена от Явор Паскалев на Съб Фев 05, 2011 16:10; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
harivasilev

МнениеПуснато на: Съб Фев 05, 2011 14:21    Заглавие: Справки по партньори Отговорете с цитат

Имам предложение в справката за вземанията и задълженията по партньори да се извежда и сметката, по която е направена, защото в момента като се отвори справка по 401 например никъде не се вижда това клиенти ли са или доставчици. Минусовите салда не вършат работа.
Върнете се в началото
Тодор Цветков
Microinvest
Microinvest

МнениеПуснато на: Пон Фев 07, 2011 12:02    Заглавие: Re: Справки по партньори Отговорете с цитат

Явор Паскалев написа:
Логическата последователност на "Склад про" ли следвате при подредбата?..

Да, организацията на работа в Делта Pro ще следва вече утвърдената технология от Склад Pro. Първоначално ще бъде разработена докрай за модула "Партньори", защото смятаме, че там е най приоритетно. Впоследствие ще бъде реализирана и в останалите модули.

harivasilev написа:
Имам предложение в справката за вземанията и задълженията по партньори да се извежда и сметката, по която е направена...

Благодарим за предложението, ще го обмислим и по-възможност ще го добавим в някоя от близките версии.
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Microinvest Форум Форуми -> Делта Pro All times are EET (Източна Европа)
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети