Microinvest Форум Форуми Microinvest Форум
Microinvest Форум

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Автоматично редактиране на документ

Създайте нова тема   Напишете отговор    Microinvest Форум Форуми -> Invoice Pro
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
dragomir.denev

МнениеПуснато на: Пон Фев 21, 2011 09:33    Заглавие: Автоматично редактиране на документ Отговорете с цитат

Здравейте,

Когато отворя съществуващ документ само за преглед (не редактирам никое от полетата му), и след това при създаване на нов документ (с F2), старият автоматично се "саморедактира", т.е. появява се звездичка в заглавието му. При затваряне се появява съобщението "Направените промени ще бъдат загубени! Желаете ли да продължите?". Предполагам, че това е някакъв бъг, защото не съм правил никакви промени по стария документ, само го отворих. Знам, че мога просто да отговоря "Да", но някак си винаги имам усещането, че нещо не е наред и че мога без да искам да променя стария документ.

Това може ли да се оправи?

Благодаря
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
dragomir.denev

МнениеПуснато на: Вто Мар 01, 2011 11:21    Заглавие: Отговорете с цитат

В новата версия се оправи. Предполагам, че е било проблем на .NET-а всъщност, защото новата версия ползва .NET 4

Поздрави
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Microinvest Форум Форуми -> Invoice Pro All times are EET (Източна Европа)
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети