Microinvest Форум Форуми Microinvest Форум
Microinvest Форум

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Невалиден идентификационен номер

Създайте нова тема   Напишете отговор    Microinvest Форум Форуми -> ТРЗ и ЛС Pro
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
mayako

Местожителство: Varna

МнениеПуснато на: Пет Юли 01, 2011 10:55    Заглавие: Невалиден идентификационен номер Отговорете с цитат

Здравейте! Имам самоосигуряващо се лице, свободна професия, което е с ЛНЧ. Като въвеждам данните за фирмата ми дава: Невалиден идентификационен номер - пиша ЕГН + 2 (за чужденец).
При проверка на Д1 не ми приема записа, с грешка- Некоректен Булстат или ЕГН/ЛНЧ/СНЧ от НАП на осигурителя.
Къде може да греша с въвеждането на данните?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Мария Рашева

МнениеПуснато на: Пет Юли 15, 2011 13:16    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте,

За целите на декл. обр. 1 идентификационният номер (ЕИК, ЕГН ЛНЧ) се пише "чист" без допълнителни символи след уникалния номер. Изтрийте цифра 2, която сте вписали допълнително.

Обърнете внимание - тази секция на форума е за въпроси относно Мicroinvest ТРЗ и ЛС Pro. За ТРЗ и ЛС използвайте секция Продукти и Поддръжка.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Microinvest Форум Форуми -> ТРЗ и ЛС Pro All times are EET (Източна Европа)
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети