Microinvest Форум Форуми Microinvest Форум
Microinvest Форум

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

-1 раб ден как да го оправя ???

Създайте нова тема   Напишете отговор    Microinvest Форум Форуми -> ТРЗ и ЛС Pro
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
zlatistil

МнениеПуснато на: Вто Авг 30, 2011 08:04    Заглавие: -1 раб ден как да го оправя ??? Отговорете с цитат

Здравейте!
Имам следния проблем - за гр. Варна 15-ти август беше почивен и сега при начисляване на заплатите тр да променя раб дни на 22 вместо 23...това знам как да го направя, но за работниците в отпуск или болничен ми излиза -1 раб дни...пробвах да вудеда пеиодите на отпуските и болничните наново за да ни се актуализарат раб дни , но не стана ... някой сблъсквал ли се е с този проблем Sad
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
GADJEVA

Местожителство: ШУМЕН

МнениеПуснато на: Вто Авг 30, 2011 09:04    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте, от бутон "други" изберете "настройки", "празнични и почивни дни" , "нов" и изберете 15.08.2011 като почивен ден.След това "Операции" бр. раб. дни за Август 22, работните дни в картоните ще се променят.Съмнявам се обаче, че ще имате проблем с подаването на дискета в НОИ за болничните, ако 15.08. е включен в някой болничен.Освен това мисля, че ще е проблем и приемането в НАП на Д 1.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Гергана Йорданова
Microinvest
Microinvest

МнениеПуснато на: Вто Авг 30, 2011 09:48    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте,

От Други->Настройка->Почивни дни и официални празници-> Нов-> от Календар избирате Дата:15.08.2011г..Датата ще бъде добавена от програмата като Официален празник.
След това от Операции-> Брой работни дни за август 2011 въвеждате 22 и начислявате заплати.

Няма да имате проблем при подаване на Декларация обр.1 към НАП и файловете POPO2007.txt и POPP2007.txt към НОИ.
Върнете се в началото
zlatistil

МнениеПуснато на: Сря Авг 31, 2011 14:42    Заглавие: Отговорете с цитат

Благодаря Ви много Smile
Върнете се в началото
sidakonsult

МнениеПуснато на: Сря Сеп 07, 2011 10:42    Заглавие: Имам проблем с тази дата 15.08. Отговорете с цитат

всичко направих както казахте-излизат за даден работник 22 раб.дни и 22 отработени,но ми изчислява възн.за отр.дни-17,а пл.отпуск за 6дни.И в Удостоверение за 12месеца-се показват отработени 23 дни,и разбира се възнаграждението е по голямо.
Върнете се в началото
Виктор Павлов
Microinvest
Microinvest

МнениеПуснато на: Сря Сеп 07, 2011 10:53    Заглавие: Отговорете с цитат

Свържете се с нас по телефона, най-вероятно изпускате нещо.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
sidakonsult

МнениеПуснато на: Сря Сеп 07, 2011 13:43    Заглавие: готово Отговорете с цитат

Трябваше да мина през всеки болничен или отпуск,където влизаше датата 15.08 и наново да избера дата на започване и дата до ... на отпуск/болничен/ и така се получи.Дните излизат коректно във всички справки.
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Microinvest Форум Форуми -> ТРЗ и ЛС Pro All times are EET (Източна Европа)
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети