Microinvest Форум Форуми Microinvest Форум
Microinvest Форум

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

JUNIOR

Създайте нова тема   Напишете отговор    Microinvest Форум Форуми -> Предложения
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
obelixbg

МнениеПуснато на: Вто Сеп 13, 2011 11:24    Заглавие: JUNIOR Отговорете с цитат

Здравей те имам едно запитване как е възможно да си правя справки на фактурите на JUNIOR както се правят на Invoice защото на края на месеца немога да разбера коя фактура е по –Банка и коя е във БРОЙ което за мене представлява доста голяма трудност .И още нещо как да направя справка за продажби по стоки но само на фактурите и ако може как става това защото в момента не мога да правя никакви подробни справки на фактурите пуснати от JUNIOR за което много ме затруднявате.С две думи искам на JUNIOR да мога да правя всякакви справки на стокови и на фактури разбира се знам че искам много но ако има друг вариант ми кажете за да мога да пробвам и да реша дали това което ми предлагате ще ми върши работа.
Поздрави
Wink А и ако има някакъв телефон за контакти ,че последният който ми даде вашият колега се оказа че се намира в русия
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Свилен Желев
Microinvest
Microinvest

Местожителство: Варна

МнениеПуснато на: Вто Сеп 13, 2011 12:10    Заглавие: Отговорете с цитат

За съжаление, Microinvest Junior не разполага с тази възможност. Препоръчваме Ви миграция към по-нов и мощен складов софтуер. В момента имаме много изгодни промоции на Microinvest Склад Про.
Телефоните за контакт са свободно достъпни на нашия сайт. Явно сте улучили колега, който е бил в командировка в Русия.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Microinvest Форум Форуми -> Предложения All times are EET (Източна Европа)
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети