Microinvest Форум Форуми Microinvest Форум
Microinvest Форум

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Предложение/въпрос за BarcodePrinter Pro

Създайте нова тема   Напишете отговор    Microinvest Форум Форуми -> Предложения
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
rumenn

МнениеПуснато на: Вто Яну 31, 2012 15:22    Заглавие: Предложение/въпрос за BarcodePrinter Pro Отговорете с цитат

Здравейте,
нов потребител съм на Склад про + БаркодПринт Про.
Виждам че има няколко начина за отпечатване етикети на групи артикули (по група, по код, име и по определени документи). На мен скоро ще ми се наложи на 1 магазин да му отпечатам цялата налична номенклатура и не видях въможност да се отпечатат само наличностите в този магазин. Съответно би било удобно да се избират номенклатурите само от определена група, но които са налични в конкретен магазин..
Благодаря.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Светослав Кадиев
Microinvest
Microinvest

МнениеПуснато на: Сря Фев 01, 2012 15:44    Заглавие: Отговорете с цитат

В новата версия на програмата, която ще излезе до няколко седмици, ще има възможност за избор на обект. По този начин Вашия казус ще бъде решен.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
azrod

Местожителство: Пловдив

МнениеПуснато на: Сря Фев 01, 2012 15:50    Заглавие: Отговорете с цитат

Eлементарно, от справки - стоки - количества на стоки с отбелязано количество > 0 правим нова операция оферта и после принтим баркодовете на стоките от тази оферта със съответните им количества. Така един по един обектите!
0877/399177
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
rumenn

МнениеПуснато на: Чет Фев 02, 2012 10:38    Заглавие: Отговорете с цитат

Чудесно ще е ако го има в новата версия..
Това с документите е ясно, но не е съвсем точно..на оферти не могат да се печатат етикети. На поръчки може, но пък се натрупват излишни операци..
Върнете се в началото
azrod

Местожителство: Пловдив

МнениеПуснато на: Чет Фев 02, 2012 11:30    Заглавие: Отговорете с цитат

Добре, поръчка да е, моя грешка за коя точно операция става, но става за спасяване на положението в продължение на тези няколко седмици, които ще чакате. А за много операции има решение - анулиране. Виж ако беше продажба и после да се анулира щеше да е грубо, но поръчката така или иначе няма да ви наруши наличността дали са там или ги няма ...
0877/399177
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
rumenn

МнениеПуснато на: Сря Ное 21, 2012 12:43    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте,
днес настъпи момента за смяна на цени и както бях описал в началото на темата от голяма помощ би било да може да се избира отпечатването на номенклатурите само на конкретен обект.
Новите версии на Barcode Printer Pro по описание (Добавена възможност за избор на обект) и като функционалност в менюто го има като възможност, но за съжаление при мен не проработи..винаги (независимо кой обект е избран) ми предлага отпечатване на всички номенклатури в базата. Дали има някаква особеност и аз бъркам нещо..или е проблем в програмата?
Върнете се в началото
Виктор Павлов
Microinvest
Microinvest

МнениеПуснато на: Сря Ное 21, 2012 12:47    Заглавие: Отговорете с цитат

Напишете какво попълвате, за да знаем как да Ви отговорим.
rumenn

МнениеПуснато на: Сря Ное 21, 2012 12:58    Заглавие: Отговорете с цитат

Ами имам 5 обекта, промених цените на няколко групи номенклатури и от принтер про (последна версия от днес свалих) му давам да печата "Всички Стоки от Група"...има възможност за избор на Обект и Група, Избирам си Обекта и Групата, (маркирано количества по-големи от 0) но ми отпечатва всичките номенклатури от указаната група без да се съобразява че е избран 1 от 5-те обекта...
Върнете се в началото
Виктор Павлов
Microinvest
Microinvest

МнениеПуснато на: Сря Ное 21, 2012 13:02    Заглавие: Отговорете с цитат

Тоест печати стоки с нулеви количества, така ли?
eviga

Местожителство: Варна

МнениеПуснато на: Сря Ное 21, 2012 13:07    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
....без да се съобразява че е избран 1 от 5-те обекта...

Обектите с какви имена са? Възможно ли е да започват с еднакви символи ?

Например "Обект 1", "Обект Варна" и т.н.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
rumenn

МнениеПуснато на: Сря Ное 21, 2012 13:07    Заглавие: Отговорете с цитат

не не с нулеви количества не ги печата, но печата стоките които са налични и в 5-те обекта, въпреки че аз съм му задал конкретен само 1 обект

Обектите са с различни имена и справката от Склад Про за Количества на стоки показва правилно нещата..

Според мен Баркод Принтер Про при избор за печат на Стоки от група (конкретно този случай опитвам аз) не филтрира избора на обект..
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Microinvest Форум Форуми -> Предложения All times are EET (Източна Европа)
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети