Microinvest Форум Форуми Microinvest Форум
Microinvest Форум

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

размер на полето за групите

Създайте нова тема   Напишете отговор    Microinvest Форум Форуми -> Предложения
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
karadev

Местожителство: гр.Суворово

МнениеПуснато на: Нед Мар 11, 2012 17:17    Заглавие: размер на полето за групите Отговорете с цитат

здравейте, скоро ми препоръчаха програмата склад про , пробвах я с цел за една фирма която се нуждае от електронно счетоводство, но имам някой предложения по самата програма: като за начало може да се увеличи полето за групите при въвеждане на стоките , защото фирмата която ще започне да използва програмата и не само тази, има групи с по дълъг текст Smile освен това мониторите вече са 22" има достатъчно място , не е като едно време , и също така ще е много добре ако размера на шрифта също може да се избира колко да е голям , при положение че мониторите са на резолюция 1920х1280 , доста са дребни сегашните . прилагам картинка за полето което искам да се увеличи, предполагам че при следващ ъпдейт ще бъде направено Smile
защо във форума не могат да се качват картинки или скрийншотове от програмта или само аз не мога Smile
radoy_k

Местожителство: Карнобат

МнениеПуснато на: Нед Мар 11, 2012 19:00    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте.
Наименованието на групата е "ограничено" до 255 символа. Предполагам, че ще са достатъчно. Wink
За големината на шрифта има определени съображения. Има възможност за промяна на размера на шрифта в операционната система, а също можете да изберете друга резулюция - примерно 1680х1050.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
karadev

МнениеПуснато на: Нед Мар 11, 2012 20:29    Заглавие: размер на полето за групите Отговорете с цитат

става въпрос за видимият размер на полето за въвеждане , а не за броя до който може да се въвежда , като въвеждам името на групата и на 30-тият символ вече не се вижда какво пише защото полето е късо, а за резолюцията аз знам какви резолюции имам на монитора но не искам да ги променям всеки път като ползвам програмта , защото няма всеки път да работя аз , може да е някоя от колежките и изобщо нали това е форумът за предложения за нови функции ???
ще направя няколко линка тъй като тука не могат да се качват скрийн шотове
slavib

МнениеПуснато на: Нед Мар 11, 2012 21:28    Заглавие: Отговорете с цитат

Може ли да вмъкна само че по принцип когато има много дълги и еднотипни наименования които се различават обикновено само в края си е доста по удобно ако е възможно да се ползват съкращения или абревиатури. – По този начин ще виждате всичко и при сегашните условия а търсенето ще се облекчи значително
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
karadev

МнениеПуснато на: Пон Мар 12, 2012 11:13    Заглавие: що просто не направите това Отговорете с цитат

мисля че ще бъде най-добре да не влизаме в излишни спорове за работи които са очевадни, ако никой до сега не ви е споменавал за това , това не е добре, е аз съм първият и имам и други предложения , защото фирмата която ще ползва вашите продукти разчита на мен да свърша работа. не искам абревиатури , съкращения и други , искам полето да стане по дълго със 3 см , ше го измеря на монитора със линията ако трябва, и в края на краищата , нали ще дойде ред тези програми да се купуват , за какво ще плащаме ако не сме доволни от софтуера и поддръжката.
Виктор Павлов
Microinvest
Microinvest

МнениеПуснато на: Пон Мар 12, 2012 11:50    Заглавие: Отговорете с цитат

Екраните могат да се аранжират. Например Вие самостоятелно можете да увеличите размерът за изобразяване на групите. Така ще виждате толкова, колкото Ви трябва.

Също така ще отбележим, че това е частен случай, обикновено не се налага да се управлява дължината на групите. И въвеждането е еднократен процес, там няма много и повтаряеми операции.

За размера на шрифта - ние използваме системни шрифтове. Дори и без промяна на резолюцията, Вие самостоятелно можете да промените големината от Small Fonts на Large Fonts.

При индивидуални поръчки и продукти по проект има съвсем отделен клас софтуер, със съответната цена. Вие навярно сте консултант и добре трябва да знаете това. Затова анализирайте функциите на продукта и неговата цена. След това да обсъждаме промени и доколко са аргументирани, все пак от 45 000 мнения във форума, това е първото такова. Дайте конкретни примери, за да можем и ние да имаме информация за изискванията.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
karadev

МнениеПуснато на: Пон Мар 12, 2012 13:26    Заглавие: ако мога да кача тука скрийншот ... Отговорете с цитат

значи, ако мога да кача тука скрийншот сте мога да ви покажа за кое поле става дума и какво искам (а може би и не само аз ) да бъде направено. не става въпрос за броя символи в дължината на наименованието на групата , а за ДЪЛЖИНАТА НА ПОЛЕТО ВЪВ КОЕТО Е СЕ ВЪВЕЖДА името на групата, ще изпратв на емайл картинка за тожа което искам, на последния отговорил потребител , защото виждам че е от екипа. и още нещо, винаги има първи път. Wink
Виктор Павлов
Microinvest
Microinvest

МнениеПуснато на: Пон Мар 12, 2012 14:58    Заглавие: Отговорете с цитат

Изпратете снимката на екрана на victor@microinvest.net
Върнете се в началото
karadev

МнениеПуснато на: Пон Мар 12, 2012 19:37    Заглавие: пратил съм картинка на емайла Отговорете с цитат

здр, пратил съм нагледна картинка на посочения емайл
Виктор Павлов
Microinvest
Microinvest

МнениеПуснато на: Пон Мар 12, 2012 19:47    Заглавие: Отговорете с цитат

Препратено е на хората от които зависи. Те ще вземат решение.
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Microinvest Форум Форуми -> Предложения All times are EET (Източна Европа)
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети