Microinvest Форум Форуми Microinvest Форум
Microinvest Форум

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Приемаме предложения за подобрения в продуктите
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 17, 18, 19

Създайте нова тема   Напишете отговор    Microinvest Форум Форуми -> Делта Pro
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
slavib

МнениеПуснато на: Сря Авг 14, 2019 11:05    Заглавие: Отговорете с цитат

Това за "контиране" ли е или за "бързо контиране"
Коя е версията на програмата
0878443585
.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
dimitrov_m

Местожителство: Пловдив

МнениеПуснато на: Сря Авг 14, 2019 11:09    Заглавие: Отговорете с цитат

Шаблона го отварям в прозорец Контиране.

Ако в същия прозорец си правя осчетоводяването без шаблон, като избера сметката за ДДС след ентер сумата се попълва автоматично - това е супер. Обаче ако използвам шаблон където предварително сметката е заложена, тогава няма автоматично попълване след въвеждането на ДО.

Версията на програмата е последна.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
slavib

МнениеПуснато на: Сря Авг 14, 2019 11:20    Заглавие: Отговорете с цитат

Разбрах. Доколкото знам Вие сте счетоводител. - Не ви ли е по бързо без шаблон. Извън темата само от интерес. Къде точно пестите време с шаблона. Друг е въпроса ако на програмата работи не счетоводител.
0878443585
.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
dimitrov_m

Местожителство: Пловдив

МнениеПуснато на: Сря Авг 14, 2019 12:00    Заглавие: Отговорете с цитат

Това беше предложение, не молба как да работя с програмата.
Не съм пробвал този вариант, т.като ако не ме лъже паметта до скоро там материални сметки не можеха да се осчетоводяват. Ще пробвам за следващото ДДС, но и там виждам, че след въведена ДО не излиза автоматично стойността на ДДС-то, така че предложението ми е и за този прозорец.
Very Happy
Относно използването на шаблон или бързо контиране, мисля че предложението ми е от съвсем друг тип естество за оптимизиране. А това кой прозорец да се използва оставете на мен да преценя.
Благодаря все пак за препоръката, ще пробвам следващия път как върви.
Върнете се в началото
lvelikov

МнениеПуснато на: Нед Яну 19, 2020 12:01    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте, има ли възможност да бъде внедрена следните възможности в Делта Про:
- Изваждане на справки оборотна ведомост, хронологичен и аналитичен регистър и главна книга по произволно избрани сметки - напр. 304, 498, 602/5
- В справките хронологичен и аналитичен регистър и главна книга - сметките да излизат с имената им, а не само с шифрите
- Справка Главна книга да може да бъде визуализирана във валута за валутните сметки
- При изваждане на оборотна ведомост до някое от аналитичните нива в наименованието на сметката да се съдържат всички имена по аналитичността на сметката.
Например: с/ка 504 - РС във валута, ан. с/ка 504/1 - Банка Х, ан. с/ка 504/1/1 - Валута Y - в момента при визуализиране на оборотна ведомост до 3-то аналитично ниво срещу с-ка 504/1/1 ще се визуализира Валута Y, и в случай, че имам още 3 банки със същата валута съответно в 504/2/1, 504/3/1, 504/4/1 при визуализация на ОВ до 3-то аналитично ниво по всички сметки на наименование ще излезе "Валута Y". Предложението ми е наименованието да излиза по следния начин - РС във валута : Банка Х : Валута Y
Върнете се в началото
Йордан Атанасов
Microinvest
Microinvest

Местожителство: Варна

МнениеПуснато на: Нед Яну 19, 2020 13:07    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте,
- по т.1 го има заложено в програмата или вие искате нещо различно.
- по т.2 ще го има в новата версия на Делта-про 65 , при експорт в Ексел на Хронологичен и Аналитичен регистър ще излизат и колони с имената на сметките.
Върнете се в началото
lvelikov

МнениеПуснато на: Нед Яну 19, 2020 13:16    Заглавие: Отговорете с цитат

Йордан Атанасов написа:
Здравейте,
- по т.1 го има заложено в програмата или вие искате нещо различно.
- по т.2 ще го има в новата версия на Делта-про 65 , при експорт в Ексел на Хронологичен и Аналитичен регистър ще излизат и колони с имената на сметките.

Здравейте, вероятно не става ясно по повод на точка 1, става въпрос за оборотна ведомост само за цитираните сметки, не за всяка по отделно.
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Microinvest Форум Форуми -> Делта Pro All times are EET (Източна Европа)
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 17, 18, 19
Страница 19 от 19

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети