Microinvest Форум Форуми Microinvest Форум
Microinvest Форум

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Въпрос свързан със Склад Про

Създайте нова тема   Напишете отговор    Microinvest Форум Форуми -> Склад Pro
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Maverick

МнениеПуснато на: Пет Ное 20, 2020 11:35    Заглавие: Въпрос свързан със Склад Про Отговорете с цитат

Има ли възможност като се издава ф-ра интерфейсът да не изглежда като за магазин, а да наподобява Invoice Pro? Може ли да се сменя интерфейса да е нещо подобно като на програмата за ф-ри? Аз имам склад и ми трябва складова програма но да се пишат документите като Invoice Pro. Използвам сега Invoice Pro и съм доволен но тя е само за фактуриране.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла AIM Адрес
Виктор Павлов
Microinvest
Microinvest

МнениеПуснато на: Пет Ное 20, 2020 12:00    Заглавие: Отговорете с цитат

Не ви разбира въпроса. Основният прозорец за Продажби е подобен на прозореца на Microinvest Invoice Pro и не наподобява магазин.

Позвънете ми на 0888 344 304 когато сте пред компютъра.
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Microinvest Форум Форуми -> Склад Pro All times are EET (Източна Европа)
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети