Microinvest Форум Форуми Microinvest Форум
Microinvest Форум

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Справка и експорт на данни по чл. 73, ал. 6 от ЗДДФЛ
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5

Създайте нова тема   Напишете отговор    Microinvest Форум Форуми -> ТРЗ и ЛС Pro
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Ava

МнениеПуснато на: Вто Апр 06, 2021 12:43    Заглавие: Справка 73.6 Отговорете с цитат

Сега установявам, че във файла на спр73.6, генериран към НАП и съответно подаден, има грешни стойности на облагаем доход- в пъти повече от реалния. Верен е само внесения ДОД.Прегледала съм всички картони, в справката за разпечатване и в служебните бележки всичко е ок,периодът за експорт е коректен, но файлът не. Имате ли някакво обяснение, защото трябва да подам корекция.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Мария Андреева
Microinvest
Microinvest

МнениеПуснато на: Вто Апр 06, 2021 12:59    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте Ava,
Вероятна причина за некоректни стойности в Спрака по чл. 73, ал. 6 от ЗДДФЛ е изготвянето на експортния файл с версия от 2020г., а не с първа версия 2.00.038 от 19.01.20201г. или някоя от следващите на програмата.
Върнете се в началото
Ava

МнениеПуснато на: Вто Апр 06, 2021 13:07    Заглавие: Отговорете с цитат

Да, със стара версия съм, понеже не успявам да направя актуализация-имам код. Дава някаква грешка в процеса на инсталация. Възможно ли е да е заради стария Уиндоус - с версия ХР съм, но нямам друг вариант.
Върнете се в началото
Мария Андреева
Microinvest
Microinvest

МнениеПуснато на: Вто Апр 06, 2021 14:12    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте,
Посочете грешката, която се извежда по време на инсталация на програмата тук или се свържете се с мен на 02 955 55 15, за да дискутираме казуса по телефона.
Върнете се в началото
Виктор Павлов
Microinvest
Microinvest

МнениеПуснато на: Сря Апр 07, 2021 07:17    Заглавие: Отговорете с цитат

С Windows XP няма шанс да инсталирате .NET Framework 4.8, съответно няма шанс за нови версии. Преминете към Windows 10.
Ava

МнениеПуснато на: Чет Апр 08, 2021 12:18    Заглавие: Отговорете с цитат

Всички работници, за които е посочено, че служебната бележка се издава при прекратяване,са с объркани суми-многократно надвишени, като за основен работодател е посочено-не. Те са били на основен тр договор, но към 31.12.2020 не са работели при нас. Искам да подчертая, че грешката е само в XML файла и случайно разбрах за това.Сега трябва да подам заличаване и верни данни, но изобщо не разбирам как. Мисля,че въпреки старата версия, не са нормални такива грешки.
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Microinvest Форум Форуми -> ТРЗ и ЛС Pro All times are EET (Източна Европа)
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5
Страница 5 от 5

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети