Microinvest Форум Форуми Microinvest Форум
Microinvest Форум

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Смяна на компютър с продукт Microinvest Склад Pro Light

Създайте нова тема   Напишете отговор    Microinvest Форум Форуми -> Поддръжка
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
bigstoyan

МнениеПуснато на: Пет Фев 09, 2024 16:54    Заглавие: Смяна на компютър с продукт Microinvest Склад Pro Light Отговорете с цитат

Здравейте,

Моля за помощ. Искам да помогна на хората в един малък хотел да си сменят старичко PC, на което има инсталиран Microinvest Склад Pro Light. Имат и втори компютър с "рецепция" и предполагам базата данни се намира там (предстои да го разгледам).

Тъй като никога не съм прехвърлял подобен софтуер на нови машини и нямам никакъв опит, моля за няколко основни неща:

1. Трябват ли ми лицензни ключове за да мога да инсталирам наново продукта в новия компютър
2. Трябва ли някакви файлове да запазвам от стария
3. Дали някъде има инструкция какво се прави, когато се наложи смяна на компютър.

Вероятно доста неясноти има във въпросите ми, за което се извинявам Smile - но ако някой може да помогне с линкове да прочета как да процедирам за да помогна на хората в хотела, ще съм благодарен!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Виктор Павлов
Microinvest
Microinvest

МнениеПуснато на: Нед Фев 11, 2024 19:51    Заглавие: Отговорете с цитат

1. Трябват лицензионни ключове. Има 2 вида - хардуерни и софтуерни. Разберете какъв е вида на ключа, след това има различни действия (описани са в Лицензионното споразумение).
2. Ако базата е на друг компютър, не трябва да съхранявате никакви допълнителни файлове.
3. Има много информация, вижте това: https://www.youtube.com/@MicroinvestBulgaria
bigstoyan

МнениеПуснато на: Нед Фев 11, 2024 19:55    Заглавие: Отговорете с цитат

Много благодаря за отговора! Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Microinvest Форум Форуми -> Поддръжка All times are EET (Източна Европа)
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети