Microinvest Форум Форуми Microinvest Форум
Microinvest Форум

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Актуализация на Flash

Създайте нова тема   Напишете отговор    Microinvest Форум Форуми -> Предложения
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
svutova

МнениеПуснато на: Сря Фев 07, 2007 08:22    Заглавие: Актуализация на Flash Отговорете с цитат

Здравейте,
Моите програми (Делта,ТРЗ,Инвойс) са на Flash. Предполагам, че има и други такива клиенти. До колкото ми е известно актуализацията на такива продукти става само по два начина: да ви донеса Flash-а или да ми пратите актуализацията по мейла. На мен лично това не ми тежи - помагате ми своевременно да се сдобия с новите версии, НО... Налага ми се да ви тормозя доста често - особено сега когато актуализации има почти на всеки 2-3 дни. Не е ли възможно да се направи и за нас "различните" актуализация през нета? Би било наистина по-удобно не само за нас, но и за вас (предполагам).
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Петър Маринов
Microinvest
Microinvest

МнениеПуснато на: Сря Фев 07, 2007 16:19    Заглавие: Re: Актуализация на Flash Отговорете с цитат

За да актуализрате версиите си използвайте следните стъпки:

1. Свалете на произволен компютър новата версия.
1. Инсталирайте я в някаква директория.
2. Копирайте файловете от директорията, където сте инсталирали продукта/продуктите върху Flash устройството и ще имате актуализирана/и версия.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
svutova

МнениеПуснато на: Сря Фев 07, 2007 16:26    Заглавие: ЕХААА! Отговорете с цитат

Здравейте,
Ако това, което сте написал е възможно и няма да ми даде съобщение, че не ми е легална програмата - ТО ОТГОВОРА ВИ УЖАСНО МНОГО МИ ХАРЕСВА!!! Very Happy Very Happy Very Happy

Ще го пробвам, но ако ми даде гореспоменатото съобщение какво да правя???
Върнете се в началото
Виктор Павлов
Microinvest
Microinvest

МнениеПуснато на: Съб Фев 10, 2007 11:01    Заглавие: Отговорете с цитат

Ако точно спазите процедурата, без да изтриете нищо, то посочените стъпки ще Ви свършат работа!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
svutova

МнениеПуснато на: Нед Фев 11, 2007 18:01    Заглавие: Отговорете с цитат

Бяхте прав! Това наистина свърши работа.
Върнете се в началото
Виктор Павлов
Microinvest
Microinvest

МнениеПуснато на: Нед Фев 11, 2007 18:26    Заглавие: Отговорете с цитат

Smile
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Microinvest Форум Форуми -> Предложения All times are EET (Източна Европа)
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети