Microinvest Форум Форуми Microinvest Форум
Microinvest Форум

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Кажете ми кога...?

Създайте нова тема   Напишете отговор    Microinvest Форум Форуми -> Поддръжка
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Silvia Vutova

Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Вто Фев 04, 2003 15:33    Заглавие: Кажете ми кога...? Отговорете с цитат

Моля Ви кажете ми кога да очаквам обновяване на ТРЗ програмата относно Декларация образец 1 за НОИ!?!

Ваши клиенти сме и искам по възможно най-бързия начин да решим този въпрос!

Предварително благодаря за компетентния отговор от Ваша страна!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Петър Маринов
Microinvest
Microinvest

МнениеПуснато на: Вто Фев 04, 2003 17:12    Заглавие: Re: Кажете ми кога...? Отговорете с цитат

Новата версия на Microinvest ТРЗ вече е завършена. В момента се тестват и отстраняват възможни грешки в нововъведенията в продукта (изпълнява се QA план). Най-късно до 2 дни новата версия ще бъде публикувана на интернет сайт-а ни и ще бъде достъпна за download.

Искам да подчертая, че забавянето на последните изменения се дължат основно на забавяне публикуването на формата за експорта за Декларация образец 1 на НОИ в окончателен вариант. Дори и към настоящия момент няма версия на програмата на НОИ за експорт на данни за 2003 година качена на техния сайт за да се извърши пълен тест на експорта на данните.

Моля да ни извините за причинените неудобства от това забавяне!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Silvia Vutova

Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Сря Фев 05, 2003 08:26    Заглавие: Изключително много благодаря! Отговорете с цитат

Много Ви благодаря за бързия и професионален отговор, който получих! Very Happy
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Microinvest Форум Форуми -> Поддръжка All times are EET (Източна Европа)
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети