Microinvest Форум Форуми Microinvest Форум
Microinvest Форум

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

МИНА ДОСТА ВРЕМЕ, НЕКА НАПРАВИМ РАВНОСМЕТКА

Създайте нова тема   Напишете отговор    Microinvest Форум Форуми -> Предложения
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
dobronameren

МнениеПуснато на: Пет Май 04, 2007 08:43    Заглавие: МИНА ДОСТА ВРЕМЕ, НЕКА НАПРАВИМ РАВНОСМЕТКА Отговорете с цитат

Здравейте г-н Павлов,
Мина доста време, вие ме помолихте да не ви "вадя душата", да изчакам версии 008 и 009, но трябва да ви кажа като на човек когото уважавам, че козметиките и в двете версии не са придвижили програмата в посока на точките, които коментирахме с вас. За да бъдем отново конкретни, ще ви помоля да прегледате темата: "Дайте пример г-н Павлов" и да напишете кое се е получило, върху кое се работи в момента, и кое е невъзможно да стане. Аз проявих нужната толерантност, не ви "досаждах" и се борех ежедневно сам с описаните и с намерените след това проблеми, но мисля че е време да се индикирам, защото обещаното си е обещано и няма да е честно спрямо никого да забравим и да мълчим повече.
В очакване - искрено ваш : Е.Чуканов.
p.s.Получих e-mail, в който ми предлагате посещение и консултация в рамките на някаква ваша промоция до 15.05, но явно сте подвели всички от "провинцията", както вие обичате да наричате цяла България, като не сте упоменали че това важи само за Градът. Не е много почтено това подвеждане, а и не ви носи червени точки, а създава обратен ефект.

Последната промяна е направена от dobronameren на Пон Май 28, 2007 10:05; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
dobronameren

МнениеПуснато на: Пон Май 07, 2007 15:13    Заглавие: Отговорете с цитат

Мисля, че комуникацията е единствения цивилизован начин за решаване на проблеми. Отказвате ли го ?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Виктор Павлов
Microinvest
Microinvest

МнениеПуснато на: Пон Май 07, 2007 15:33    Заглавие: Отговорете с цитат

Кардиналните промени ще са във версия 3.02.010, там ще видите основните неща, които бяха дискутирани.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Microinvest Форум Форуми -> Предложения All times are EET (Източна Европа)
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети