Microinvest Форум Форуми Microinvest Форум
Microinvest Форум

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Справки ДЕЛТА

Създайте нова тема   Напишете отговор    Microinvest Форум Форуми -> Предложения
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
naska

МнениеПуснато на: Чет Мар 08, 2007 14:29    Заглавие: Справки ДЕЛТА Отговорете с цитат

В по старите версии на ДЕЛТА в справката РЕГИСТЪР СКЛАД излизаше сума не само на стойност, но и на количествата. Сега вече не. Може ли да се направи отново да сборува и аналитичните показатели или да се добави справката в експортиращите към ексел, за да може да се сборуват по лесно. Знам, че има аналитична оборотна ведомост, но ако има и валутана и аналитичност по материалните сметки в оборотната излизат всички аналитичности, трудно се равнява, а още оп трудно се търси разликата(ако има грешка при въвеждането).
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Петър Маринов
Microinvest
Microinvest

МнениеПуснато на: Чет Мар 15, 2007 14:12    Заглавие: Re: Справки ДЕЛТА Отговорете с цитат

Ще помислим над предложението Ви.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Santorin

МнениеПуснато на: Чет Мар 15, 2007 15:07    Заглавие: Отговорете с цитат

Тази справка работи при въвеждане на 2 признака - ед.цена и количество. Така се работеше преди въвеждането на материалните сметки. Ако ползваш материални сметки гледай справките за изписване - мисля, че там в различните формуляри ще намериш това което ти трябва.
Върнете се в началото
naska

МнениеПуснато на: Чет Мар 15, 2007 16:58    Заглавие: до г-н Павлов Отговорете с цитат

Базата ни е нова. Дефинирам мат сметки 304 - програмата сама си слага анлитична сметка 301/1-н и всеки аналитичен признак (има) го добавя в 304/1-н и в 702 (само анал. признак). Продажбите ги осчетовдявам 411/703, 702,4532, като добавям отдолу аналитично продаденото(вложено) в услугата аналитично - количество.

В тази връзка имам следното пшитане като отворя сметкоплат и примерно напиша с букви името на някой анлитичен признак програмата стъпва на него, но ако го имам в 304 и 702 спира до 304, как да го намеря по бързо по нататък в 702, а не с мишката?
Върнете се в началото
Виктор Павлов
Microinvest
Microinvest

МнениеПуснато на: Пет Мар 30, 2007 15:29    Заглавие: Отговорете с цитат

Ще потърсим начин за по-ефективно решаване на въпросите, имам идея, трябва да я пробвам...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
naska

МнениеПуснато на: Вто Апр 17, 2007 09:22    Заглавие: Отговорете с цитат

Днес вече 17.04.2007 дали има някакво развитие по материалните справки. Доколто виждам в новата версия НЕ.
Г-н Павлов,
искам да ви обърна внимание и на един друг проблем по мат.справки[b]
справки/мат.справки/изписвне - ако въведа нещо в което и да е от полетата и опит да генерирам справката дава грешка 3000 и описание, че полетата описание и забележка са твърде дълги, а не е така, т.е. стигам до извода че въпросната справка работи само за зададен период, ако искам да я видя по фактури или по контрагенти - абсурд. Дали може да се направи нещо по този въпрос и по важно кога?
Върнете се в началото
Виктор Павлов
Microinvest
Microinvest

МнениеПуснато на: Вто Апр 17, 2007 09:29    Заглавие: Отговорете с цитат

С коя версия на програмата сте? Трябва да се анализира този проблем, мисля че е решен в средата на Февруари...
Върнете се в началото
naska

МнениеПуснато на: Вто Апр 17, 2007 10:45    Заглавие: Отговорете с цитат

Не е от версията
Обновявам редовно, в момента 3.76.717
Върнете се в началото
Виктор Павлов
Microinvest
Microinvest

МнениеПуснато на: Съб Май 19, 2007 00:02    Заглавие: Отговорете с цитат

Отново ще напиша - този проблем е решен в средата на Февруари, аз лично съм се занимавал с него. Или имате база, конвертирана с Външния конвертор или версията на програмата не е последна. Свържете се с нас, за да получим копие на базата и да видим откъде идва посочения проблем.
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Microinvest Форум Форуми -> Предложения All times are EET (Източна Европа)
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети