Microinvest Форум Форуми Microinvest Форум
Microinvest Форум

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Справка за издадени документи - Допълнителни функции

Създайте нова тема   Напишете отговор    Microinvest Форум Форуми -> Invoice Pro
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
servlet

МнениеПуснато на: Нед Окт 24, 2010 12:58    Заглавие: Справка за издадени документи - Допълнителни функции Отговорете с цитат

Би било добре да има следнаа функция
Месечно експортиране на фактурите в един документ примерно PDF, или експортиране на избран период по фактури. Това би спестило време за принтиране на хартия съответно разходи за принтиране. Целта на това експортиране е подаване на информация към счетоводната фирма, като по електронен път ще бъде спестено време за предоставяне на фактурите за осчетоводяване...

Да, някой може да каже експортирай си всяка фактура в PDF отделно и после с Acrobat си ги обедини в един документ, да но ще го попитам аз, ще има ли нерви да го прави с голям брой документи.

може би е по удачно тази функция да бъде добавена в раздел Документи

Или

раздел Документи да бъде обединен с раздел Справка за издадени документи

бих се радвал на някакво развитие по предложението ми Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Виктор Павлов
Microinvest
Microinvest

МнениеПуснато на: Нед Окт 24, 2010 13:33    Заглавие: Отговорете с цитат

Microinvest Invoice създава електронен файл с всички документи. Записвате този файл, неговият формат е публикуван на сайта ни, достъпен е за програмисти и всяка счетоводна система би могла автоматично да получи необходимите първични документи. Това би спестило справката, печата, обработката и въвеждането на документите.

Такава връзка работи повече от 5 години между нашите продукти и вече доста други фирми са направили интеграция с това решение. Нека да се фокусираме върху такава стратегия, още повече, че в счетоводната система Microinvest Делта това е стандартна възможност.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
servlet

МнениеПуснато на: Нед Ное 07, 2010 15:53    Заглавие: Отговорете с цитат

Как да създам електронен файл с всички документи. Може ли да ми кажете къде в сайта се намира този файл. Не ми станаха много ясни обясненията Smile
Върнете се в началото
Виктор Павлов
Microinvest
Microinvest

МнениеПуснато на: Пон Ное 08, 2010 13:14    Заглавие: Отговорете с цитат

Прочетете това: http://www.microinvest.net/?LoadPage=ie.php и ни напишете дали Ви е помогнало.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
servlet

МнениеПуснато на: Пет Дек 03, 2010 15:42    Заглавие: Отговорете с цитат

На страницата, към която ме насочвате са описани някои от продуктите, които предлагате. От прочетеното там, разбирам че трябва да инсталирам Делта. Тегля инсталирам и при опит за стартиране ми дава грешка. Използвам Win 7.
Върнете се в началото
Виктор Павлов
Microinvest
Microinvest

МнениеПуснато на: Пет Дек 03, 2010 17:07    Заглавие: Отговорете с цитат

Каква грешка Ви дава?
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Microinvest Форум Форуми -> Invoice Pro All times are EET (Източна Европа)
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети