Microinvest Форум Форуми Microinvest Форум
Microinvest Форум

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Помогнете имам Проблем с Invoice Pro

Създайте нова тема   Напишете отговор    Microinvest Форум Форуми -> Invoice Pro
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
diqn85

МнениеПуснато на: Вто Ное 16, 2010 19:06    Заглавие: Помогнете имам Проблем с Invoice Pro Отговорете с цитат

От няколко месеца работя с програмата и до сега не съм имал проблем с нея.Днес като седнах и отвярям програмата и ми се появи едно съобщение "НЕ МОЖЕ ДА БЪДЕ ОСЪЩЕСТВЕНА ВРЪЗКА С БАЗАТА ДАННИ.МОЛЯ ЗАДАЙТЕ НЕОБХОДИМИТЕ НАСТРОИКИ"
Като затворя това съобщение ми се отваря програмата и по точно помощния панел>База Данни и там на фирма ми пише "ИМА ВРЪЗКА ДО КОМПЮТЪРА , НО НЕ И ДО SQL СЪРВАРА" и не мога да отварям или да променям нищо.Моля помогнете тъй като имам доста информация и ми е необходима.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Виктор Павлов
Microinvest
Microinvest

МнениеПуснато на: Вто Ное 16, 2010 20:10    Заглавие: Отговорете с цитат

Сървърът локален ли е или е на друг компютър в мрежата?

Една от вероятните причини е да е активиран Firewall или антивирусна защита. Също така има вероятност да е сменено IP-то на компютъра, който е сървър.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
diqn85

МнениеПуснато на: Вто Ное 16, 2010 20:19    Заглавие: Отговорете с цитат

Локален е, не знам каква беше причината, но се оправи сам след един час рестартиране.
Върнете се в началото
fosents

МнениеПуснато на: Пет Яну 21, 2011 10:47    Заглавие: Отговорете с цитат

И аз имам същия проблем. Не иска да се свърже с SQL сървър. Нямам обща база данни. Трябва ми само за този компютър. С Win 7 64-bit съм. Сложих изключение в firewall-а и пак не става.
Върнете се в началото
Виктор Павлов
Microinvest
Microinvest

МнениеПуснато на: Пет Яну 21, 2011 11:20    Заглавие: Отговорете с цитат

Какво версия сте инсталирали - 32 или 64? Най-вероятно не сте инсталирали правилната версия.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
fosents

МнениеПуснато на: Пет Яну 21, 2011 15:08    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз виждам само 1 вариант за download.
Върнете се в началото
Виктор Павлов
Microinvest
Microinvest

МнениеПуснато на: Пет Яну 21, 2011 15:15    Заглавие: Отговорете с цитат

Прочетете по-внимателно. Ако отново не видите прочетете още по-внимателно. Все пак ние сме се постарали да поставим информацията на сайта.
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Microinvest Форум Форуми -> Invoice Pro All times are EET (Източна Европа)
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети