Microinvest Форум Форуми Microinvest Форум
Microinvest Форум

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

"Код" във фактурата

Създайте нова тема   Напишете отговор    Microinvest Форум Форуми -> Invoice Pro
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Александра

Местожителство: Перник

МнениеПуснато на: Нед Фев 13, 2011 11:33    Заглавие: "Код" във фактурата Отговорете с цитат

Здравейте,

Тъй като фирмата ми е в транспортния сектор и въпросния "код" на стоката, който излиза върху фактурата не ми е необходим, а заема излишно място, има ли вариант да бъде премахнат в полза на графа "стоки"?

Предварително благодаря за съдействието.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Виктор Павлов
Microinvest
Microinvest

МнениеПуснато на: Нед Фев 13, 2011 19:11    Заглавие: Отговорете с цитат

Да, чрез нашите колеги можете да си поръчате съответно изменение на документа. Това е платена услуга.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Александра

Местожителство: Перник

МнениеПуснато на: Пон Фев 14, 2011 11:46    Заглавие: Отговорете с цитат

Благодаря!

Ще се свържа с вашите колеги за допълнителна информация.

Хубав ден!
Върнете се в началото
lubomir_botusharov

МнениеПуснато на: Вто Фев 22, 2011 01:14    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте, и моят въпрос е подобен.
В първата фактура нямаше код, след това реших да пробвам да си направя списък от стоки и за момент бях отметнал автоматично генериране на код в прозореца за редакция на стока. После обаче се убедих, че за моята дейност списък от стоки не върши работа и върнах старите настройки (в полето за автоматично генериране вече няма отметка), но фактурите вече излизат с кодове и за всеки нов ред, разбира се, има нов код.
Така ли си е предвидена да работи програмата, или нещо се е объркало при мен?
Върнете се в началото
Виктор Павлов
Microinvest
Microinvest

МнениеПуснато на: Вто Фев 22, 2011 20:29    Заглавие: Отговорете с цитат

Пробвах това, което сте написали и според мен работи правилно. Напишете стъпка по стъпка това, което се получава при Вас и какво смятате, че не е редно.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
lubomir_botusharov

МнениеПуснато на: Пон Фев 28, 2011 18:25    Заглавие: Отговорете с цитат

От мненията над моето оставам с впечатлението, че тези кодове е нормално да излизат и че могат да се махнат срещу заплащане. Така ли е?
Учуди ме, че в първата фактура, която издадох с InvoicePro, нямаше никакъв код, нито поле за такъв - едва от следващата започнаха да се появяват. Затова и питам дали е нормална функция на програмата или да търся причината за появата й в мои действия (настройки)?
Върнете се в началото
Виктор Павлов
Microinvest
Microinvest

МнениеПуснато на: Вто Мар 01, 2011 08:33    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз честно казано не мога да разбера въпроса/проблема. Една програма не си сменя произволно външния вид на документите, трябва да има някакво действие за това. Например да сте променили настройка, да сте инсталирали друга версия, да сте сменили външния вид на фактурите или нещо такова. Ако ни напишете подробна информация, то ще получите и точен отговор.
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Microinvest Форум Форуми -> Invoice Pro All times are EET (Източна Европа)
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети