Microinvest Форум Форуми Microinvest Форум
Microinvest Форум

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Първоначална регистрация

Създайте нова тема   Напишете отговор    Microinvest Форум Форуми -> Дистрибутори
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Sakrovi6te77

МнениеПуснато на: Пон Май 25, 2009 15:25    Заглавие: Първоначална регистрация Отговорете с цитат

Искам да попитам следното - закупила съм Делта и ТРЗ през 2005, но не съм го регистрирала и ползвала до сега. Какво трябва да направя, за да започна сега да работя с тези програми? От Пловдив съм.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Георги Янков
Microinvest
Microinvest

МнениеПуснато на: Пон Май 25, 2009 15:40    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте,
Позвънете на колегите от регистрации на тел: 0881344304 или 029555515
от 9.00 до 17.30 в работен ден те ще ви помогнат.
Върнете се в началото
Sakrovi6te77

МнениеПуснато на: Пон Май 25, 2009 16:25    Заглавие: Отговорете с цитат

Мерси!
А за актуализация на представителите Ви в Пловдив ли трябва да се обадя?
Върнете се в началото
Георги Янков
Microinvest
Microinvest

МнениеПуснато на: Пон Май 25, 2009 16:29    Заглавие: Отговорете с цитат

Можете да платите при нашите дистрибутори,
или да ви изпратим проформа избебрете кое ще вие по удобно.
Върнете се в началото
hasseb432

МнениеПуснато на: Вто Дек 02, 2014 07:27    Заглавие: Отговорете с цитат

Привет, става въпрос за следното, занимавам се основно с инсталация на системи за СОТ, охрана, видеонаблюдение ,контрол на достъпа и в по-малка степен с изграждане на компютърни, телефонни и др. слаботокови инсталации.В няколко обекта където слагах СОТ техника и камери клиентите ме питаха за магазинерски софтуер и необходимото техническо оборудване /баркод скенери,ел. везни, кас. апарати.. и т. н./, имайки най-общи познания в тази сфера ги упътих към други фирми,но не щеш ли преди 3-4 дни в едно малко магазинче/откъдето и често пазарувам/ обещах на собственичката да й дам пълна оферта включваща горевизираното оборудване и софтуер.Става въпрос за едно /евентуално две/ работни места /на същите предполагам се слага SFF P3/P4 , баркод четец, монитор и фискално устройство, като същите се включват в обща мрежа към 3-ти компютър играещ ролята на сървър/.Другото което ме интригува е дали въпросния компютър-сървър е удачно да се ползва за видеонаблюдение, както и дали в този случай той /dvr кепчъра/ може да следи при отчетени транзакции на ПОС у-вата включени към другите два компютъра.Относно техниката имам наблюдение откъде да е закупя, а за софтуера и инсталацията му вероятно ще трябва да се обърна към някой от дистрибуторите Ви или към Вас?
azrod

Местожителство: Пловдив

МнениеПуснато на: Вто Дек 02, 2014 10:08    Заглавие: Отговорете с цитат

Най-добре се обърнете към дистрибутор в района ви, това ще ви спести едни дъъълги разговори по телефон и настройки дистанционно през интернет. Друга важна полза ще бъде и самото обучение, което ще получат на място клиентите и реално ще ползват пълноценно програмата Smile
0877/399177
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Microinvest Форум Форуми -> Дистрибутори All times are EET (Източна Европа)
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети