Microinvest Форум Форуми Microinvest Форум
Microinvest Форум

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Проблем при стартиране на Invoice Pro

Създайте нова тема   Напишете отговор    Microinvest Форум Форуми -> Invoice Pro
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
servlet

МнениеПуснато на: Чет Ное 19, 2015 09:44    Заглавие: Проблем при стартиране на Invoice Pro Отговорете с цитат

Привет
Тази сутрин се събудих с неочакван проблем.
При стартиране на програмата ми изписва следната грешка: "Грешка при създаването на базата данни Default".
След като натисна бутон ОК програмата се зарежда и ми дава да си избирам с коя фирма да работя (имам две фирми) Избирам тази с която работя по подразбиране и записвам. При опит да създам фактура или да направя някаква справка ми излиза нова грешка. "В програмата възникна неочаквана грешка. Приложението трябва да се затвори. Желаете ли да изпратите съобщение за грешката до Microinvest?"
ДА/НЕ. И в двата случая следва рестарт и същите грешки. Изпратих системно съобщение до Микроинвест, но тъй като има вероятност да не го е изпратило пиша и тук.
Като допълнение искам да кажа, че направих опит да избера другата фирма. Там всичко работи без проблем.
Ако някой е имал същия проблем моля да сподели опит.
В момента съм с вързани ръце... чудя се дали да не преинсталирам програмата но ми се струва че е нещо от базата данни за съответната фирма и чрез преинсталация е малко вероятно да се оправи, но ако никой не е имал подобен проблем ще мина на варианта проба-грешка.
Благодаря за вниманието
с поздрав
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Виктор Павлов
Microinvest
Microinvest

МнениеПуснато на: Чет Ное 19, 2015 13:36    Заглавие: Отговорете с цитат

С какъв антивирус сте? Подозирам, че сте Avast или Avira?
servlet

МнениеПуснато на: Чет Ное 19, 2015 14:45    Заглавие: Отговорете с цитат

NOD 32... но до сега не е създавало проблем, а и както споменах другата фирма се отваря..
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Виктор Павлов
Microinvest
Microinvest

МнениеПуснато на: Пет Ное 20, 2015 10:37    Заглавие: Отговорете с цитат

Свържете се с нас за да анализираме проблема.
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Microinvest Форум Форуми -> Invoice Pro All times are EET (Източна Европа)
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети