Microinvest Форум Форуми Microinvest Форум
Microinvest Форум

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Проблем с Crystal Report ActivX Controle

Създайте нова тема   Напишете отговор    Microinvest Форум Форуми -> Поддръжка
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
preslavnedev

Местожителство: Велико Търново

МнениеПуснато на: Нед Ное 20, 2016 18:11    Заглавие: Проблем с Crystal Report ActivX Controle Отговорете с цитат

Здравейте, вероятно питането не ми е във връзка с програмните продукти, но не намирам причина за проблемът ми.

Използвам платените справки от НОИ. Те са направени по такъв начин, че се използва Crystal Report ActivX Controle към Интернет Експлорър, отделно от останалите подробности за сигурност като електронен подпис, статично IP, което се регистрира в НОИ предварително и т.н.

Когато се опитам да извадя справка за осигурителен доход, на екрана не се визуализира, а излиза бял екран, а НОИ си прибират паричките, все едно съм си свършил работата.

Въпросът ми е следният. Възможно ли е да става някакъв конфликт между използваният Crystal Report View от Микроинвест Инвойс и АктивХ контролата, от НОИ? В смисъл евентуално някаква разлика във версиите ако има нещо?

Става дума за Уиндоус 7 и Уиндоус 10 32 бита. Отговорите в търсачките не ми дадоха работещи елементарни варианти.
Връщането на Интернет Експлорър във "фабрични настройки" не върши работа и единственото, което ми остава е да върна (преинсталирам) Уиндоус в първоначален вид и да опитам достъп до НОИ без инсталиране на Инвойс и Делта, което за момента не ми се иска Smile

До сега получавали ли сте подобно оплакване и да имате решение за него?
slavib

МнениеПуснато на: Нед Ное 20, 2016 20:02    Заглавие: Re: Проблем с Crystal Report ActivX Controle Отговорете с цитат

preslavnedev написа:

Въпросът ми е следният. Възможно ли е да става някакъв конфликт между използваният Crystal Report View от Микроинвест Инвойс и АктивХ контролата, от НОИ? В смисъл евентуално някаква разлика във версиите ако има нещо?

Не ми се вярва
Търси Недялко той ще те оправи
0878443585
.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Виктор Павлов
Microinvest
Microinvest

МнениеПуснато на: Нед Ное 20, 2016 21:48    Заглавие: Отговорете с цитат

Няма връзка между нашата версия на Crystal Reports и тази на НОИ. В нещо друго е проблема. Позвънете ми на 0888 344 304, ако все още проблемът стои.
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Microinvest Форум Форуми -> Поддръжка All times are EET (Източна Европа)
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети