Microinvest Форум Форуми Microinvest Форум
Microinvest Форум

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Проблем със СУПТО

Създайте нова тема   Напишете отговор    Microinvest Форум Форуми -> СУПТО
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
dialeti
Гост

МнениеПуснато на: Вто Яну 21, 2020 11:49    Заглавие: Проблем със СУПТО Отговорете с цитат

Здравейте, днес инсталирах новата версия на Microinvest Invoice Pro 3.00.002 СУПТО но имам само принтер който разпечатва фактура А4 без фискална памет, и не ми дава да разпечатам фактура по банков път, изисква ми вискално устройсто, в последствие разбрах, че не е трябвало да обновявам със версиятя СУПТО, какво трябва да направя за да заработи нормално и да ми изкарва фактурата на принтера тип А4. Благодаря предварително
Върнете се в началото
Виктор Павлов
Microinvest
Microinvest

МнениеПуснато на: Вто Яну 21, 2020 11:58    Заглавие: Отговорете с цитат

Няма лесен начин. Чрез платен дистанционен сервиз. Ще отнеме около 30 - 45 минути.
dialeti
Гост

МнениеПуснато на: Вто Яну 21, 2020 12:13    Заглавие: Отговорете с цитат

Ами ако се преинсталира програмата на ново? Вече имам запазен архив предварително.
Върнете се в началото
Виктор Павлов
Microinvest
Microinvest

МнениеПуснато на: Вто Яну 21, 2020 12:43    Заглавие: Отговорете с цитат

Ако ставаше така...

По изисквания на НАП сме поставили много мощна защита, при което ако веднъж се инсталира СУПТО, то няма вариант за връщане назад. Същото важи за Web варианта. Самостоятелно можете да преинсталирате целия компютър, тогава ще може да изберете каква версия да поставите.
dialeti
Гост

МнениеПуснато на: Вто Яну 21, 2020 13:26    Заглавие: Отговорете с цитат

Можете ли да ми кажете каква е цялата процедура за възтановяването на програмата за да можем да продължим да работим. Благодаря
Върнете се в началото
Виктор Павлов
Microinvest
Microinvest

МнениеПуснато на: Вто Яну 21, 2020 13:46    Заглавие: Отговорете с цитат

Изтривате и преинсталирате Windows. Това е на ниво клиент.

За цялата процедура като професионалист ще трябва да ви обучим в технологиите на Microinvest и да станете част от нашия екип, с договор за конфиденциалност.
dialeti
Гост

МнениеПуснато на: Вто Яну 21, 2020 15:07    Заглавие: Отговорете с цитат

Имах впредвид как мога да се свържа дистанционо със вас за да я оправите и каква ще е цената. Благодаря
Върнете се в началото
Виктор Павлов
Microinvest
Microinvest

МнениеПуснато на: Вто Яну 21, 2020 16:31    Заглавие: Отговорете с цитат

0888 344 304, когато успеете.
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Microinvest Форум Форуми -> СУПТО All times are EET (Източна Европа)
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети