Microinvest Форум Форуми Microinvest Форум
Microinvest Форум

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Справка чл.73, ал.6

Създайте нова тема   Напишете отговор    Microinvest Форум Форуми -> ТРЗ и ЛС Pro
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
АНИО СВ ЕООД

Местожителство: Габрово

МнениеПуснато на: Пет Фев 07, 2020 10:32    Заглавие: Справка чл.73, ал.6 Отговорете с цитат

Здравейте, лице е назначено на 25,03,2019г на длъжност, като от 07,06,2019 е преназначено в друга длъжност. Създадох служебните бележки, които за това лице са 2бр, но при изчисляване на справката по чл.73, ал.6 не ми хваща/сборува периода на първото назначаване - от 25,03,2019 до 07,06,2019г - обхващат се данни само от последното преназначаване.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Цветомир Маринов
Microinvest
Microinvest

МнениеПуснато на: Пет Фев 07, 2020 17:16    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте, може ли малко повече информация относно преназначаването на лицето. С ново назначение ли го направихте или с нов ЛК.
Върнете се в началото
АНИО СВ ЕООД

Местожителство: Габрово

МнениеПуснато на: Пон Фев 10, 2020 08:53    Заглавие: Отговорете с цитат

С допълнително споразумение - нова длъжност, нава основна работна заплата.Един картон.
Върнете се в началото
Цветомир Маринов
Microinvest
Microinvest

МнениеПуснато на: Пон Фев 10, 2020 16:51    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте, за да се изчисли общата стойност е необходимо да преминете през двете служебни бележки с бутони "Изчисляване" и "Запис". Ако желаете свържете се с мен на 062/605615 за анализ на ситуацията.
Върнете се в началото
pepa60

МнениеПуснато на: Вто Фев 18, 2020 11:36    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте, имам два картона на лицето в м декември 2018 г. Единият е по трудов договор, а другият е за обезщетение по чл. 222. Сумата в справката не е вярна за двата картона, взима ДОД само от тр. договор. Имам и платено обезщетение в м янури 2019, което изобщо не влиза. На лицето имам само един ред, който е грешен. Възможно ли е така както се вижда на екран да се разпечата справката, тъй като може по лесно да се открият грешките. При печат се виждат страшно много листи, не е съкратен варианти и трудно се откриват грешките,
Върнете се в началото
pepa60

МнениеПуснато на: Вто Фев 18, 2020 12:05    Заглавие: Отговорете с цитат

При разглеждане на записа за НАП откривам, че лицето с обезщетението има верни записи, като облагаем доход и ЗОВ, но ДОД е само от м янурари, липсва ДОД от двата картона за м декември. При друго лице служебната бележка е вярна, но при преглед на експорта ДОД е грешен
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Microinvest Форум Форуми -> ТРЗ и ЛС Pro All times are EET (Източна Европа)
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети