Microinvest Форум Форуми Microinvest Форум
Microinvest Форум

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Следене на срокове на годност

Създайте нова тема   Напишете отговор    Microinvest Форум Форуми -> Склад Pro
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
MP

МнениеПуснато на: Сря Окт 14, 2020 21:31    Заглавие: Следене на срокове на годност Отговорете с цитат

Здравейте,

Използвам Микроинвест Склад про като винаги въвеждам сроквете на годност на продуките, които ми доставят.

Когато правя справка на продуктите, с изтекъл срок, програмата ми казва, че продуктите с изтекъл срок ще се показват с положително число, което означава от колко дена срока е изтекъл, а за тези продукти, на които им предстои да изтече срока числото ще бъде отрицателно.

За съжаление, когато задам да се генерира въпросната справкам виждам само продуктите, чиито срок е изтекъл, а не мога да се оринетирам кога ще изтече срока на останалите продукти по системата?

Как мога да следя срока на всички продукти, които съм въвел?

Поздрави
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Виктор Павлов
Microinvest
Microinvest

МнениеПуснато на: Чет Окт 15, 2020 08:19    Заглавие: Отговорете с цитат

Предложението ми е да включите справка "Наличност" и от там колона със срок на годност, при което ще видите датата на срока на годност на продукта.

Евентуално можем да направим нова справка за изтичащи срокове на годност.
MP

МнениеПуснато на: Чет Окт 15, 2020 20:34    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте,

Може ли да помоля за малко разяснения какво точно ще представлява тази нова справка или да ме насочите към кого да се обърна за по-подробна информация?

Поздрави,
Върнете се в началото
MP

МнениеПуснато на: Пет Окт 16, 2020 16:59    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте,

За съжаление при справка наличност виждам само партиди, но не и срокове на годност?

Може ли да ме насочите коя точно справка имате предвид или да ми кажете как по друг начин бих могъл да си следя сроковете на годност?

Поздрави,
Върнете се в началото
Виктор Павлов
Microinvest
Microinvest

МнениеПуснато на: Съб Окт 17, 2020 16:34    Заглавие: Отговорете с цитат

MP

МнениеПуснато на: Пон Окт 19, 2020 14:06    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте,

Благодаря Ви за съдействието. А мога ли да попитам дали има настройка, която да дава нотификация при изтичане на срока на годност на определена стока? Примерно да задам настройка програмата да ме нотифицира, когато до изтичането на срока на годност на продукт А остават 3 месеца и т. н.

Поздрави
Върнете се в началото
Виктор Павлов
Microinvest
Microinvest

МнениеПуснато на: Вто Окт 20, 2020 08:17    Заглавие: Отговорете с цитат

Чрез справка. Уведомяването с нотификации не е сполучлив вариант, ако имате 300 стоки с изтичащи срокове на годност, програмата всеки ден ще ви побърква, а те стоките съответно не изчезват сами, утре се появяват нови.
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Microinvest Форум Форуми -> Склад Pro All times are EET (Източна Европа)
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети