Microinvest Форум Форуми Microinvest Форум
Microinvest Форум

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Проблем с експорт на заплати

Създайте нова тема   Напишете отговор    Microinvest Форум Форуми -> ТРЗ и ЛС Pro
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
renikonsult

МнениеПуснато на: Чет Фев 06, 2014 11:56    Заглавие: Проблем с експорт на заплати Отговорете с цитат

Здравейте, имам проблем с експорта на заплати по банка. Списъкът със служителите, на които трябва да се експортират заплатите е абсолютно празен. Вече втори ден звъня на телефоните абсолютно неуспешно, изпратих имейли, отговор нямам, с отчаяни усилия все пак да се свържа с някой от Микроинвест, реших да пиша и тук. МОЛЯ ЗА СЪДЕЙСТВИЕ, ЗАЩОТО ХОРАТА ЧАКАТ ЗАПЛАТИ, А АЗ НЕ МОГА ДА СИ СВЪРША РАБОТАТА, НЕ ЗАЩОТО НЕ ЖЕЛАЯ, А ЗАЩОТО ОТ СТРАНА НА МИКРОИНВЕСТ НЯМА СЪДЕЙСТВИЕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Alfa Consult

МнениеПуснато на: Чет Фев 06, 2014 12:19    Заглавие: Re: Проблем с експорт на заплати Отговорете с цитат

renikonsult написа:
Здравейте, имам проблем с експорта на заплати по банка. Списъкът със служителите, на които трябва да се експортират заплатите е абсолютно празен. Вече втори ден звъня на телефоните абсолютно неуспешно, изпратих имейли, отговор нямам, с отчаяни усилия все пак да се свържа с някой от Микроинвест, реших да пиша и тук. МОЛЯ ЗА СЪДЕЙСТВИЕ, ЗАЩОТО ХОРАТА ЧАКАТ ЗАПЛАТИ, А АЗ НЕ МОГА ДА СИ СВЪРША РАБОТАТА, НЕ ЗАЩОТО НЕ ЖЕЛАЯ, А ЗАЩОТО ОТ СТРАНА НА МИКРОИНВЕСТ НЯМА СЪДЕЙСТВИЕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Попълнихте ли банковата сметка на всеки един служител?
Върнете се в началото
renikonsult

МнениеПуснато на: Чет Фев 06, 2014 12:22    Заглавие: Re: Проблем с експорт на заплати Отговорете с цитат

[quote="Alfa Consult"]
renikonsult написа:

Попълнихте ли банковата сметка на всеки един служител?[/quo

Естествено, нали до миналия месец тези хора са си получавали заплатите по този начин
Върнете се в началото
Русалена Димитрова
Microinvest
Microinvest

МнениеПуснато на: Чет Фев 06, 2014 12:24    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте,

Моля, проверете В Операции->Експорти на данни за заплата/аванс-> във филтъра в дясно, коректно ли са попълнени полетата „назначения” и „отдели”?
Върнете се в началото
renikonsult

МнениеПуснато на: Чет Фев 06, 2014 13:06    Заглавие: Отговорете с цитат

Русалена Димитрова написа:
Здравейте,

Моля, проверете В Операции->Експорти на данни за заплата/аванс-> във филтъра в дясно, коректно ли са попълнени полетата „назначения” и „отдели”?

Да, коректно са попълнени.
Върнете се в началото
Мария Рашева

МнениеПуснато на: Чет Фев 06, 2014 14:08    Заглавие: Отговорете с цитат

Когато сте започнали да работите с един колега, е добре да продължите. В противен случай се създава двойна работа на консултантите.

Потърсете ме на 02 955 55 15.
renikonsult

МнениеПуснато на: Чет Фев 06, 2014 14:45    Заглавие: Отговорете с цитат

Мария Рашева написа:
Когато сте започнали да работите с един колега, е добре да продължите. В противен случай се създава двойна работа на консултантите.

Потърсете ме на 02 955 55 15.

Извинявайте, но аз не съм започвала да работя с никого от Микроинвест, поради простата причина, че от вчера сутринта се опитвам да се свържа с фирмата и катетегорично без успех, пратих имейли, на които също нямам отговор,накрая реших и тук да пиша, дано някой забележи, че имам сериозен проблем с програмата.На този телефон, който искате да Ви потърся нон стоп дава заето, как да Ви потърся?!?!?!?!?!Ще Ви напиша моя телефон ако имате желание Ви е да звъннете, защото аз при огромното си желание не мога да чуя сигнал свободно или ако даде сигнал свободно, никой не вдига този телефон. Моят тел. е 072166151-казвам се Ренета Гергинова и предварително Ви благодаря!
Върнете се в началото
Мария Рашева

МнениеПуснато на: Чет Фев 06, 2014 14:47    Заглавие: Отговорете с цитат

Имате отговор лично от мен на Вашия имейл адрес, с час на изпращане на отговора 12:00 ...
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Microinvest Форум Форуми -> ТРЗ и ЛС Pro All times are EET (Източна Европа)
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети