Microinvest Форум Форуми Microinvest Форум
Microinvest Форум

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

В средата на годината

Създайте нова тема   Напишете отговор    Microinvest Форум Форуми -> Склад Pro
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
mn

Местожителство: Русе

МнениеПуснато на: Чет Юни 11, 2015 16:31    Заглавие: В средата на годината Отговорете с цитат

Здравейте,
през Януари и Февруари беше напрегнат сезон и проблемите на склад ПРО си останаха за по-добри времена.

Сега е вече средата на годината, а последната версия на продукта е от 10.2014 г.

Напомням, че в склад про липсва нормален обмен с Делта ПРО, което прави съвместната работата с двата продукта меко казано неприятна.

Кога мога да очаквам това недомислие да се оправи ?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
alfman

МнениеПуснато на: Чет Юни 18, 2015 01:30    Заглавие: Отговорете с цитат

"........в склад про липсва нормален обмен с Делта ПРО....."
колега обоснови се защото аз не съм забелязъл да имам проблеми в обмена
Върнете се в началото
mn

Местожителство: Русе

МнениеПуснато на: Чет Юни 18, 2015 07:31    Заглавие: Отговорете с цитат

Проблема е дискутиран многократно в началото на годината.

Опитайте се да импортирате доставки за стар период, за който вече сте правили импорт в делта - примерно ви идват още 15 документа от м. Април....
Върнете се в началото
alfman

МнениеПуснато на: Чет Юни 18, 2015 22:47    Заглавие: Отговорете с цитат

.....да за това съм съгласен, но аз ги вкарвам в текущия период с първа дата и после редактирам контиравката с реалната .... настина липсва синхрон между това документа от кога е и кога е осчетоводен, но това е защото работят програмисти с различна логика по двата продукта. Нужно е просто и не е проблем това да се направи в склад прото просто документа да се посочи за кой период ще се отнесе при експорт към счетоводството Smile
Върнете се в началото
Виктор Павлов
Microinvest
Microinvest

МнениеПуснато на: Пет Юни 19, 2015 07:46    Заглавие: Отговорете с цитат

1. Заповядайте на работа при нас, щом е толкова "просто" и "не е проблем".
2. По посочената тема има доста коментари. Поддържат я минимален брой хора, другите имат достатъчно добра организация и това не се случва при тях. Аз имах едно писмо от клиент-познат, от уважение не го публикувах във форума. Сега обаче ще го намеря и ще го публикувам без изменения.
alfman

МнениеПуснато на: Пет Юни 19, 2015 15:35    Заглавие: Отговорете с цитат

Викторе не падаш по - гръб, но трябва да приемеш, че не всички хора са еднакви и не всички могат да са толкова организирани особено, когато се сблъскжат с нов продукт, като е въпрос на организация защо не се организирате и да не правите толкова чести обновления да си оправяте грешките в софта. Confused Мерси за поканата, но взимам много на час и това би довело до оскъпяване на подукта, а от това ще бъдат ощетени потребителите. Много пъти съм казвал, че за парите си МИКРОИНВЕСТ дава много повече от колкото взима и за това нямам претенции и се нагаждам според правилата, които сте заложили в програмните продукти. Иначе ако става дума бих ползвал вашият софт за основа да си направя мой и да си го ползвам само аз но защо да го правя когато това което предлагате ми върши работа
Върнете се в началото
kurosania

МнениеПуснато на: Пет Юни 19, 2015 15:38    Заглавие: Отговорете с цитат

Благодаря за това мнение Smile Много полезно за мен!
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Microinvest Форум Форуми -> Склад Pro All times are EET (Източна Европа)
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети