Microinvest Форум Форуми Microinvest Форум
Microinvest Форум

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

!

Създайте нова тема   Напишете отговор    Microinvest Форум Форуми -> Продукти
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
mn

Местожителство: Русе

МнениеПуснато на: Съб Фев 07, 2015 15:24    Заглавие: ! Отговорете с цитат

Редактирано.

Последната промяна е направена от mn на Пон Фев 09, 2015 17:08; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Виктор Павлов
Microinvest
Microinvest

МнениеПуснато на: Пон Фев 09, 2015 09:40    Заглавие: Отговорете с цитат

С това отношение към нашата фирма Вие вече не сте от желаните ни клиенти.

Понякога е по-добре да загубиш един клиент, но да се освободи време за други, които заслужават по-добро отношение и оценяват положения труд. Иронията, писанията и постоянното хленчене по форуми не прави бизнеса по-ефективен. Вашето твърдение за "постоянни проблеми" при обмена на данни не се потвърждава от много потребители, като минимум във форума освен Вас почти няма други клиенти, които да пишат същото. Дори и да има, темата се следи от 3-4 човека, при повече от 10 000 регистрирани във форума.

Като управител на тази фирма ще държа всяка Ваша комуникация с Microinvest да преминава единствено през мен. Предупредени са всички колеги. Това ограничение се налага от естеството на Вашето поведение и от Вашите постове във този и други форуми.

Може и да Ви сте струва странно, но аз бих предпочел Вие да преминете към софтуер на конкурентна фирма, така и Вие няма да се "мъчите", както и ние няма да четем постоянно "хленчене".
mn

МнениеПуснато на: Пон Фев 09, 2015 16:59    Заглавие: Отговорете с цитат

Благодаря за пожеланията.
Това възнамерявам да направя, въпреки че не е много леско като сме работили 15 години и имам продадени над 20 лиценза на крайни клиенти.

Успех на екипа
Върнете се в началото
Виктор Павлов
Microinvest
Microinvest

МнениеПуснато на: Пон Фев 09, 2015 19:47    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Благодаря за пожеланията.
Това възнамерявам да направя, въпреки че не е много леско като сме работили 15 години и имам продадени над 20 лиценза на крайни клиенти.

Успех на екипа

Точно това е нещото, което аз не мога да разбера. Работите 15 години, като непрекъснато пишете, че нещо не ви устройва и колко калпав бил софтуера. Това или е някакъв особен вид мазохизъм или е двуличие от много висок клас. Аз лично като се сетя колко пъти сме помагали при какви ли не ситуации, замислям се, че вместо "Благодаря", Вие си позволявате да пишете такива мнения. А след това и да ги изтриете. Интересно защо не ги оставихте, за да могат потребителите да видят двата контраста, от една страна работите 15 години и сте препоръчали софтуера на 20 клиента, от друга страна всичко е било "боклук".
mn

МнениеПуснато на: Пон Фев 09, 2015 22:24    Заглавие: Отговорете с цитат

Никога не съм твърдял, че софтуера е боклук ! Работим с него и щом се го предлагали и на други хора значи има положителни страни.
Ако разгледате писаниците из форума, съм ви благодарил много пъти за оказано съдействие. Включително и вчера по повод новата версия на архито бях много доворен, защото в момента го правих по доста груб начин.

Това, че се обиждате говори единствено че не обичате критики. Всичко което съм посочвал са констатирани проблеми.
Ако поне веднъж бяхте написали ще го оправим след 2,3 или 6 месеца щях да ви оставя да работите.
Имате си архив и може да видите от кога алармирам зае проблема.
Сега в началото на 2015, когато спряхте старото ТРЗ направо ме притиснахте до стената.

От три годинми работим паралелно на двете системи. През декември загубихме 2; седмици за подготовка за преминаване изцяло на ПРО серията, но сега седмица преди крайния срок за ДДС се налага екстремно да се връщам към старата делта, защото хаоса при импорта от склад ПРО е ужасен.

Вие ми твърдите, че няма интерес от потребителите. Как тогава си водите аналитичностите?
Жалкото е, че това е чудесно направено в старите продукти, а новите които ги надграждат не го подържат.

Не ви желая нищо лошо, просто искам да си върша същинската работа, а в момента не мога.

Лека вечер :)
Върнете се в началото
Виктор Павлов
Microinvest
Microinvest

МнениеПуснато на: Пон Фев 09, 2015 22:46    Заглавие: Отговорете с цитат

Това трябваше да е положително мнение или отрицателно мнение?

Цитираните от Вас "констатирани проблеми" са строго индивидуални не както отлично се вижда в публичния форум, това не е широко мнение на потребителите. Това, че Вие го повтаряте 1000 пъти не означава, че 1000 клиента имат този проблем!
mn

МнениеПуснато на: Вто Фев 10, 2015 08:34    Заглавие: Отговорете с цитат

Мнението ми беше положително, защото ми беше голяма мъка триенето на бази. Съжалявам, че сте го приели като упрек..........

Със изричното ваше съгласие мога да посоча на колежките ви къде има разминаване между документацията и импорта от Ексел.

Мога да го направя веднага след ДДС то, че имам големи проблеми в момента и то при условие че не го приемате като заяждане.
Върнете се в началото
pepa60

МнениеПуснато на: Чет Мар 12, 2015 11:24    Заглавие: Отговорете с цитат

исках да използвам темата и да попитам, защо когато правя дневниците за ДДС, винаги ми се зарежда по дата. Избирам по ред на въвеждане непрекъснато и ако не съм внимателна разпечатвам по няколко пъти. В старата версия се задаваше и нямах проблем. Тук непрекъснато трябва да внимавам за това. След като го разпечатам разбирам, че не мога да ползвам по дати да проверявам, трябва ми по ред на въвеждане и разпечатвам отново
Върнете се в началото
Веселин Чолаков
Microinvest
Microinvest

МнениеПуснато на: Чет Мар 12, 2015 13:03    Заглавие: Отговорете с цитат

Опцията за подреждане на документите в ДДС дневниците "по ред на въвеждане" е направена именно за улеснение на проверката, но по подразбиране са подредени по дата, защото такова е изискването по закон.
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Microinvest Форум Форуми -> Продукти All times are EET (Източна Европа)
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети