Microinvest Форум Форуми Microinvest Форум
Microinvest Форум

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Склад лайт не опреснява автоматично.

Създайте нова тема   Напишете отговор    Microinvest Форум Форуми -> Склад Pro
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
sandro_pz

МнениеПуснато на: Нед Апр 29, 2018 12:40    Заглавие: Склад лайт не опреснява автоматично. Отговорете с цитат

Склад лайт не ми опреснява автоматично информацията след време.
Версията е 3.07.063 имам по стара версия във друг обект тя опреснява след 5 10 мин. сама. Тази ако не се опресни и продава на старите цени което ми бърка всичко. Има ли настройка нещо или като на про то ще кажете , че така пак сте я направил ида работи Very Happy.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Добрин Митев
Microinvest
Microinvest

Местожителство: Варна

МнениеПуснато на: Нед Апр 29, 2018 13:55    Заглавие: Отговорете с цитат

Тук са описани параметрите на програмата. Използвайте възможностите, които предлага интернет, както и търсачката във форума.

П.С. В сайта от линка се крият много от отговорите на въпросите ви зададени в другите теми от форума. Препоръчвам да прочетете и статията Винаги последна версия!.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
sandro_pz

МнениеПуснато на: Нед Апр 29, 2018 20:56    Заглавие: Отговорете с цитат

Добрин Митев написа:
Тук са описани параметрите на програмата. Използвайте възможностите, които предлага интернет, както и търсачката във форума.

П.С. В сайта от линка се крият много от отговорите на въпросите ви зададени в другите теми от форума. Препоръчвам да прочетете и статията Винаги последна версия!.

Благодаря за информацията доста е полезна.
Само не разбрах къде трябва да напиша командите.
Върнете се в началото
Добрин Митев
Microinvest
Microinvest

МнениеПуснато на: Пон Апр 30, 2018 06:21    Заглавие: Отговорете с цитат

Описано е в статията. Десен бутон върху прекият път на работният плот -> Properties /Свойства/ -> в реда с име Target /Цел/ след пътят оказан в кавички добавяте избраният параметър. Потвърждавате с Apply /Приложи/ -> ОК и стартирате програмата. Ако всичко е изпълнено правилно избраният от вас параметър е активен.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
sandro_pz

МнениеПуснато на: Пон Апр 30, 2018 09:14    Заглавие: Отговорете с цитат

Добрин Митев написа:
Описано е в статията. Десен бутон върху прекият път на работният плот -> Properties /Свойства/ -> в реда с име Target /Цел/ след пътят оказан в кавички добавяте избраният параметър. Потвърждавате с Apply /Приложи/ -> ОК и стартирате програмата. Ако всичко е изпълнено правилно избраният от вас параметър е активен.

Благодаря много.
Върнете се в началото
sandro_pz

МнениеПуснато на: Пон Апр 30, 2018 09:20    Заглавие: Отговорете с цитат

Пробвах така описания начин и след задаване на приложи не ми дава. Пише ми няма такъв път.
Върнете се в началото
Добрин Митев
Microinvest
Microinvest

МнениеПуснато на: Сря Май 02, 2018 06:25    Заглавие: Отговорете с цитат

sandro_pz написа:
Пробвах така описания начин и след задаване на приложи не ми дава. Пише ми няма такъв път.

След като изпитвате затруднения при изпълнението на стъпките предоставени от мен, моята препоръка към вас е да се свържете с нашата поддръжка за установяване на дистанционен сервиз.
Върнете се в началото
sandro_pz

МнениеПуснато на: Сря Май 02, 2018 08:03    Заглавие: Отговорете с цитат

Добрин Митев написа:

Стъпките които описахте ги направих. Във цел въведох това.
"C:\Program Files (x86)\Microinvest\Warehouse Pro Light\Microinvest Warehouse Pro Light.exe"/AutoRefresh

Изписва ми: Указаното във полето за цел не е валидно. Явно по друг начин трябва да се направи. Има ли някакъв символ или начин по който да се изпише за да го приеме. Или полето не е това? Затруднението е до толкова до колкото съм разбрал къде да се напише. Явно има още някоя стъпка която трябва да се изпълни?
Върнете се в началото
Добрин Митев
Microinvest
Microinvest

МнениеПуснато на: Сря Май 02, 2018 10:08    Заглавие: Отговорете с цитат

От копираният от вас команден ред виждам, че не сте поставили интервал между наклонената черта и кавичките.
Върнете се в началото
sandro_pz

МнениеПуснато на: Сря Май 02, 2018 11:57    Заглавие: Отговорете с цитат

Добрин Митев написа:
От копираният от вас команден ред виждам, че не сте поставили интервал между наклонената черта и кавичките.

Това е било сега ми даде да задам командата ще тествам дали ще опреснява. Благодаря.
Върнете се в началото
sandro_pz

МнениеПуснато на: Сря Май 02, 2018 12:23    Заглавие: Отговорете с цитат

Не опреснява автоматично отново. Чакам интервал от 15мин. и само не опреснява.
Върнете се в началото
slavib

МнениеПуснато на: Сря Май 02, 2018 16:11    Заглавие: Отговорете с цитат

sandro_pz написа:

"C:\Program Files (x86)\Microinvest\Warehouse Pro Light\Microinvest Warehouse Pro Light.exe" /AutoRefresh
0878443585
.
Върнете се в началото
sandro_pz

МнениеПуснато на: Сря Май 02, 2018 18:29    Заглавие: Отговорете с цитат

slavib написа:
sandro_pz написа:

"C:\Program Files (x86)\Microinvest\Warehouse Pro Light\Microinvest Warehouse Pro Light.exe" /AutoRefresh

Разбрах как да го напиша със интервала. Даже ме пита дали да направя промените правя ги. И пак не опреснява.
Върнете се в началото
Виктор Павлов
Microinvest
Microinvest

МнениеПуснато на: Съб Май 19, 2018 02:48    Заглавие: Отговорете с цитат

02/9555515
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Microinvest Форум Форуми -> Склад Pro All times are EET (Източна Европа)
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети