Microinvest Форум Форуми Microinvest Форум
Microinvest Форум

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Ето това се казва НЕ сериозна фирма

Създайте нова тема   Напишете отговор    Microinvest Форум Форуми -> Поддръжка
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
dionisy

МнениеПуснато на: Вто Юли 07, 2020 15:43    Заглавие: Ето това се казва НЕ сериозна фирма Отговорете с цитат

Здравейте,
пиша тук с надеждата след два месеца и половина някой да благоволи да ми отговори на имейла.
На 21.04.20 позвъних на националния телефон с конкретен въпрос (цитирания по-долу като част от имейла) . Дамата, която вдигна ме помоля да си отправя запитването на sms@microinvest.net . След изпратения имейл получих отговор, че моето запитване се препраща към офис Варна. Минаха 4-5 дни без отговор, след което реших да звънна в офиса във Варна. Там отново учтива служителка ми каза, че ще провери и ще подсети колегите да ми отговорят. Минават съответно още 4-5 дни нищо не се случва. Звъня отново във Варна и там ми казват, че е предадено и ще ми отговорят, но нямало срок в който са длъни да го направят. И така отново 4-5 дни пак нищо.
На 07.05.20 решавам отново да позвъня на националния телефон. Обяснявам цялата сага на служителката, а тя познайте какво ме пита - "Господине кажете какво да направя?" . Е аз ли да ви кажа какво да направите. Нали аз съм клиента, искам да ви дам парите си , а вие ме карате да хуля фирмата ви.
И така де госпожата ме посъветва да изпратя отново писмото си, а то по старата схема бе препратено до офис Варна и така до днес 07.07.20 аз си чакам отговора.
ЕТО ТОВА Е СЕРИОЗНА ФИРМА

Е, ето и писмото ми, и контактите ми, е па дано някой благоволи да ми отговори:

Здравейте,
предстои ни разработка на онлайн магазин. Физическия ни магазин работи с Микроинвест склад Про с MS SQL Server база данни. Какви са вариантите и пътищата, чрез които сайта може да комуникира с микроинвеста. Желаем да ползваме една база данни, която да се обновява своевременно и да се следят наличностите.

Благодаря ви предварително.

Румен Атанасов - 0898677568
rtatanasov@gmail.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Виктор Павлов
Microinvest
Microinvest

МнениеПуснато на: Вто Юли 07, 2020 16:07    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз ще ви отговоря до утре, тук, във форума.
Ивайло Иванов Недялков
Microinvest
Microinvest

Местожителство: Варна

МнениеПуснато на: Сря Юли 08, 2020 08:35    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте! Извинявам се за голямото забавяне при вашия случай. Тази сутрин Ви изпратих имейл. Ще се опитам бързо да задвижа нещата при вас.
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Microinvest Форум Форуми -> Поддръжка All times are EET (Източна Европа)
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети