Microinvest Форум Форуми Microinvest Форум
Microinvest Форум

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Въпрос относно избирането на Партньор при създаване на факту

Създайте нова тема   Напишете отговор    Microinvest Форум Форуми -> Invoice Pro
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Khaganat

МнениеПуснато на: Сря Сеп 23, 2020 19:08    Заглавие: Въпрос относно избирането на Партньор при създаване на факту Отговорете с цитат

Здравейте,

Притежавам онлайн магазин, където се събира следната информация от клиентите:

- Име, Фамилия, имейл адрес, телефон, адрес

При издаването на фактура обаче, системата изисква следното:

- Три имена, ЕГН, адрес

Въпросът ми е, когато се издава фактура на физическо лице (не е задължителни данните на клиента да присъстват във фактурата), какъв Партньор трябва да се избере? Как да издам фактура като Оборот на фирмата? Работил съм във друга фирма и се занимавах с това и изписвахме стоката просто като Оборот "Име на нашата фирма", за да може просто да покрием плащането. Тук има ли как да стане така и евентуално как трябва да го въведа, за да е ОК?

Като цяло също така, много ми се иска да избегна събирането на подобен тип лични данни от клиентите.

Благодаря предварително за отговора.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Microinvest Форум Форуми -> Invoice Pro All times are EET (Източна Европа)
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети