Grigorov
Регистриран на: 25 Фев 2012 Мнения: 80
|
Пуснато на: Сря Сеп 23, 2020 11:24 Заглавие: Два обекта с обща наличност |
|
|
Здравейте,
Тъй като в годините сме организирали електронният ни магазин реално да е отделен обект. До сега не ни беше проблем защото така или иначе нямахме склад за сайта. От всичките ни реални обекти се трансферираха към този "кух" обект стоките и се продаваха.
Сега заради многократно увеличеният обем обаче се преместихме в нов склад. Който отново ще работи и като търговски обект. Въпросът е може ли да си имаме нов обект, който се казва примерно Централен склад и каквото се продава на място в обекта да си излиза от наличността на този Обект Централен склад. Но също така Обекта Сайт /който реално няма наличност/ когато продава да тегли наличност от Централен склад.
Идеята да е отделен обект е да мога лесно да си правя различни справки за да си следя все пак какво се случва в този обект Сайт. Но в момента въпреки че ние сме в нов склад се налага както преди да трнсферираме стоки към обект Сайт и да ги продаваме. Това е още една операция, която натрупва грешки и забавя процесите.
Ако това не може да стане така, кой е най-удачния начин да отделя продажбите на сайта за да имам всички справки. Дали ще е като отделен потребител или? _________________ Подарък
Печат върху сувенири
Канцеларски материали |
|