Microinvest Форум Форуми Microinvest Форум
Microinvest Форум

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Как се получават кодове и SQL лиценз?

Създайте нова тема   Напишете отговор    Microinvest Форум Форуми -> Дистрибутори
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
ros

МнениеПуснато на: Сря Яну 29, 2020 22:35    Заглавие: Как се получават кодове и SQL лиценз? Отговорете с цитат

Здравейте,

Имам два въпроса за следните закупени продукти от дистрибутор:

1. "Актуализация на програмен продукт – 3 бр. актуализационни кодове"

За тази покупка имам ли право да си искам кодовете на хартия или имейл, или е нормално това, което дистрибутора твърди, че аз трябва да му дам в момента на обновяване кодовете от екрана и едва тогава, в този момент той ще ми генерира кодове?

2. Microinvest MSSQL server

За тази покупка на MSSQL лиценз получавам ли нещо насрещно и как точно да разбера, че имам този лиценз? Ясно ми е, че при работеща инсталация се вижда дали се ползва SQL или Access файл. Интересува ме как точно да видя, че това, което е купено е получено без да е направена още инсталацията.

Благодаря предварително!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Добрин Митев
Microinvest
Microinvest

Местожителство: Варна

МнениеПуснато на: Сря Яну 29, 2020 22:56    Заглавие: Отговорете с цитат

Кодовете се получават в момента на актуализацията.
Относно лиценза за работа на програмата с SQL тип база данни без инсталация вариант да разберете е като си проверите хардуерните лицензи в register.microinvest.net
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
ros

МнениеПуснато на: Сря Яну 29, 2020 23:09    Заглавие: Отговорете с цитат

Благодаря много!

А има ли начин да имам кодовете без да се налага да съм зависим от дистрибутора? Най-малкото той понякога не си вдига телефона и не връща обаждане.
Върнете се в началото
uboy

МнениеПуснато на: Чет Яну 30, 2020 02:13    Заглавие: Отговорете с цитат

Сменете дистрибутора щом не сте доволни от него
Виктор Павлов
Microinvest
Microinvest

МнениеПуснато на: Чет Яну 30, 2020 09:44    Заглавие: Отговорете с цитат

Около кампанията за СУПТО, всички са много претоварени. Предполагам, че до 2 седмици всичко ще стане нормално.
ros

МнениеПуснато на: Чет Яну 30, 2020 15:01    Заглавие: Отговорете с цитат

Благодаря за отговорите ви!

ros написа:

А има ли начин да имаме кодовете без да се налага да съм зависим от дистрибутора?

Целта ни е технически да заобиколим всички неудобства. Ако поръчваме актуализаии през сайта, там процедурата дали е автоматизирана и дали се получават кодовете на имейл?

Т.е. какъв начин ползват хората ако решат да правят актуализация в събота привечер и няма на кой да се обадят? Преди съм чувал, че кодовете се купуваха и бяха разпечатани. Сега това променено ли е?
Върнете се в началото
Виктор Павлов
Microinvest
Microinvest

МнениеПуснато на: Сря Мар 11, 2020 08:43    Заглавие: Отговорете с цитат

Има няколко възможности за актуализация. Кодове могат да се получават предварително. Кодове могат да се получават чрез Internet платформата http://register.microinvest.net както и през телефон (с предварителна договорка за почивен ден или извън работно време).
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Microinvest Форум Форуми -> Дистрибутори All times are EET (Източна Европа)
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети