Microinvest Форум Форуми Microinvest Форум
Microinvest Форум

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Преместване на инсталация

Създайте нова тема   Напишете отговор    Microinvest Форум Форуми -> Поддръжка
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
account2012

МнениеПуснато на: Вто Фев 11, 2020 15:01    Заглавие: Преместване на инсталация Отговорете с цитат

Здравейте, предстои ми смяна на компютър (ползвам DeltaPro, TRZ, Invoice) и искам да съм напълно наясно с евентуалните проблеми. Прочела съм материалите, които намерих, но все пак имам няколко въпроса:
1. Как мога да проверя SQL версията, за да съм сигурно, че ще успея да възстановя архвите после?
2. Задължително ли е да актуализирам преди смяната на стария компютър, защото това допълнително усложнява процедурата - трябва да го правя след работно време. Или мога след преместването да ползвам актуализацията директно на новия компютър.
3. Лицензирането все още може ли да се случва он-лайн с флашката или задължително става през представителя.
Благодаря предварително.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Виктор Павлов
Microinvest
Microinvest

МнениеПуснато на: Вто Фев 11, 2020 15:54    Заглавие: Отговорете с цитат

1. Меню Редакция/Администриране/Моята фирма/Информация.
2. База от данни може да се премести между различни версии на SQL сървър. При архив това не винаги е възможно. Затова е добре архивиращата версия да е същата като възстановяващата. Може да е по-трудно, но това е еднократен процес и си заслужава да се отдели време;
3. Може да е с On-Line код, уточнете се с обслужващия ви дилър за извънработно време.
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Microinvest Форум Форуми -> Поддръжка All times are EET (Източна Европа)
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети