Microinvest Форум Форуми Microinvest Форум
Microinvest Форум

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Проблем с върната стока от Амазон

Създайте нова тема   Напишете отговор    Microinvest Форум Форуми -> Склад Pro
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
terrigal

МнениеПуснато на: Сря Фев 12, 2020 10:45    Заглавие: Проблем с върната стока от Амазон Отговорете с цитат

Здравейте,
Моля за съвет как да процедирам при следния случай:
Работя със Склад Про, версия СУПТО. Имаме физически магазин и продаваме в Амазон, като складът е общ. Изписвам продажбите от Амазон ръчно, но не правя фактури от Склад Про, тъй като Амазон ги прави сам.
Имам продажба от м. януари, за която си има съответно издадена от Амазон фактура. Сега в м. февруари, клиентът връща стоката. Амазон издава Кредитно.
Въпросът е как да върна обратно стоката в склада?
Не мога да пусна кредитно, защото нямам фактура издадена от програмата. Не мога да направя Сторно, защото продажбата е платена по банка.
Не мога да издам фактура за старата продажба, на която да пусна кредитно, защото ще ми създаде пореден номер на фактура, за продажба, за която вече имам осчетоводена фактура от миналия месец.
Продажбата ми е от период в който още не работех със СУПТО версията на продукта, ако това има значение. Но не мисля, защото този проблем го имах и преди.
И в този ред на мисли - има ли някакво решение по въпроса с импортиране на продажбите от Амазон?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Microinvest Форум Форуми -> Склад Pro All times are EET (Източна Европа)
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети