Microinvest Форум Форуми Microinvest Форум
Microinvest Форум

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Обезщетение по чл. 224

Създайте нова тема   Напишете отговор    Microinvest Форум Форуми -> ТРЗ и ЛС Pro
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
В.Господинова

Местожителство: Варна

МнениеПуснато на: Пон Окт 05, 2020 08:42    Заглавие: Обезщетение по чл. 224 Отговорете с цитат

Здравейте!
Пак повдигам темата, защото вече сериозно ми губи времето неправилното изчисляване на обезщетението по чл. 224 в полза на работника. Не става въпрос за благотворително дружество, което подарява по един ден отгоре, а за счетоводство, където се търси всяка стотинка.
Така или иначе си изчислявам полагащото се обезщетение на ръка, но проблемът е, че за да нанеса корекции в програмата трябва да разсчетоводя заплатите, всички корекции заминават в канала и трябва да проверявам лице по лице дали всичко е правилно.
През Редакция за минал период не става, въвеждам правилната цифра и при запис пак връща старата. Поне направете да е възможна промяна през редакцията, за да не се налага да правя заплатите по 4-5 пъти.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Йордан Атанасов
Microinvest
Microinvest

МнениеПуснато на: Пон Окт 05, 2020 20:13    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте,
от няколко версии на ТРЗ-про има опция за преизчисляване на използваната отпуска. Прочетете промените във версийте на програмата или ни звъннете.
Върнете се в началото
В.Господинова

МнениеПуснато на: Вто Окт 06, 2020 08:32    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте!
Не говоря за преизчисляване на ползвания отпуск, макар че съм пробвала и с това. Програмата закръгля дните обезщетение почти винаги към по-голямото число - имала съм случаи да ми закръгли 5,01 дни на 6.
Въпросът е, че през Редакция за минал период не мога да нанеса една корекция без да анулирам всички заплати, и се налага наново да правя всички корекции. Когато имате 20 напускащи и трябва да се коригира всеки от тях отново никак не е весело, повярвайте ми.
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Microinvest Форум Форуми -> ТРЗ и ЛС Pro All times are EET (Източна Европа)
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети