Microinvest Форум Форуми Microinvest Форум
Microinvest Форум

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Проблем с текста на кирилица в документите на InvoicePro

Създайте нова тема   Напишете отговор    Microinvest Форум Форуми -> Invoice Pro
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
K.Kavardzhikov

МнениеПуснато на: Съб Сеп 26, 2020 17:02    Заглавие: Проблем с текста на кирилица в документите на InvoicePro Отговорете с цитат

Здравейте,

Моля да ме извините за лайческия въпрос... От съвсем скоро ползвам InvoicePro и сега се запознажвам с функционалностите на софтуера. Имам проблем с излизането на текст на кирилица в документите - оферти, фактури и т.н. излиза като въпросителни знаци като отворя PDF документа. Пробвах да оправя проблема от настройките на лаптопа си, но изглежда пропускам нещо и се чудя дали пък не е нещо, което трябва да настроя в InvoicePro. Ще съм благодарен, ако можете да ми дадете съвети как да отстраня проблема. Много благодаря предварително!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Димитър Грудев
Microinvest
Microinvest

МнениеПуснато на: Пон Сеп 28, 2020 07:27    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте,
нужно е да промените регионалните настройки от Контролен панел. Позиционирате се в Контролен панел/Control panel > Регион/Region > Административни/Administrative > Change System Locale и тук въвеждате Bulgaria.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Microinvest Форум Форуми -> Invoice Pro All times are EET (Източна Европа)
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети