Microinvest Форум Форуми Microinvest Форум
Microinvest Форум

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Проблем invoicepro

Създайте нова тема   Напишете отговор    Microinvest Форум Форуми -> Invoice Pro
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Hristo_I

МнениеПуснато на: Пон Окт 26, 2020 11:40    Заглавие: Проблем invoicepro Отговорете с цитат

Здравейте,сутринта написах фактора и я разпечатах,сега се опитвам да напиша друга но ми дава грешка -УСТРРОЙСТВОТО НЕ ФИСКАЛНО- Когато пусна тест излиза касов бон.Пробвах с друг браузар същата грешка
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
bulpoint

МнениеПуснато на: Пон Ное 09, 2020 17:42    Заглавие: Re: Проблем invoicepro Отговорете с цитат

Hristo_I написа:
Здравейте,сутринта написах фактора и я разпечатах,сега се опитвам да напиша друга но ми дава грешка -УСТРРОЙСТВОТО НЕ ФИСКАЛНО- Когато пусна тест излиза касов бон.Пробвах с друг браузар същата грешка

И аз имам същият проблем УСТРОЙСТВОТО НЕ Е ФИСКАЛНО
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Microinvest Форум Форуми -> Invoice Pro All times are EET (Източна Европа)
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети