Microinvest Форум Форуми Microinvest Форум
Microinvest Форум

Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се 
 ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Грешка при стартиране на Делта Про

Създайте нова тема   Напишете отговор    Microinvest Форум Форуми -> Поддръжка
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
desi_vesii

МнениеПуснато на: Съб Окт 31, 2020 13:47    Заглавие: Грешка при стартиране на Делта Про Отговорете с цитат

Здравейте, при стартиране на Делта Про ми излиза следното съобщение: "Текущата версия на продукта е несъвместима с избраната фирма. Моля, изтеглете последната версия на продукта или изберете друга фирма".
Като игнорирам съобщението и вляза ми изписва: " Възникна вътрешна грешка! Код на грешката 1604"!

ТРЗ Про работи без проблем. Компютърът е с Win 7.

Моля ако някои има представа какво е и работи в събота да ми се обади, много ми е спешно.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Виктор Павлов
Microinvest
Microinvest

МнениеПуснато на: Съб Окт 31, 2020 18:03    Заглавие: Отговорете с цитат

Има няколко възможности:
1. Фирмата е от по-нова версия на Microinvest Делта Pro, отколкото тази, която работи на компютъра;
2. Проблем с настройките на SQL сървъра, при което не може да стане конверсия на данните.

Грешка 1604 е много странна, препоръчвам да деинсталирате Microinvest Делта Pro и да инсталирате същата версия отново.
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Microinvest Форум Форуми -> Поддръжка All times are EET (Източна Европа)
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети